31.01.2023 12:16
Home Tags Zgjedhjet e 25 Prillit

Tag: zgjedhjet e 25 Prillit

..

I ‘forti i Myslym Shyrit’, kush është Gjergj Cukali, vrasës i ish-policit dhe subjekt...

Gjergj Cukali, i vendosur nën hetim për vendosjen e kamerave të sigurisë në mënyrë të palkigjshme në rrugët e Tiranës, është një personazh mjaft...

‘Fije’ edhe në Vlorë, çmontohen 4 kamera sigurie! Dyshohet se i përkasin krimit të...

Vazhdon kontrolli për kamerat e sigurisë edhe lagjet e qytetit të Vlorës. Janë gjetur në disa kamera të cilat nuk janë pjesë...

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i...

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që po korr sukses në fushën e modelingut në SHBA. Ajo edhe pse tepër e angazhuar...

LAJM I FUNDIT/ Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve në vend....

Vendim i Bordit të Transparencës- 31.01.2023: Vendimet e Bordit të Transparencës në datë 31 Janar 2023 kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar...

Mbyllet java e 19/ Partizani s’përfiton nga humbja e Tiranës, Erzeni mposht dhe parakalon...

Partizani e ka çuar në katër numrin e ndeshjeve pa fitore në Superligë, pasi për javën e 19 ka barazuar 1-1 me Egnatian në...

9 marrëveshje të vogla që bëjnë çiftet që krijojnë martesa të lumtura

Përbërësit kryesorë për një themel të mirë në martesë përfshijnë punën e palodhur, dashurinë dhe angazhimin. Respekti është gjithashtu i nevojshëm për të krijuar...

“Gruaja juaj shtatzënë ka ndërruar jetë”, shqiptari që u përplas me makinë, shpërthen në...

I riu shqiptar, i cili disa ditë më parë u përplas me makinë në SHBA dhe për pasojë gruaja e tij shtatzënë ndërroi jetë,...

Zgjedhjet lokale/ Bumçi: Këtë herë ne fitojmë Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin. Shkodrën nuk e...

Ish-deputeti demokrat, Aldo Bumçi thotë se Partia Demokratike nuk do ta humbasë bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 14 majit. Bumçi u shpreh se...

Modeli i shëmtuar i zengjinit në Big Brother

Nga Ardit Rada Gjithnjë e më shumë, cilësia e modeleve që ka ofruar ekrani shqiptar i tranzicionit për publikun, ka qenë i diskutueshëm. Por prej...

Pas kërcënimeve të Oltës, reagojnë të afërmit e Efit, ja çfarë shkruajnë

Kërcënimet e Olta Gixharit në shtëpinë e “Big Brother Vip” se do të nxjerrë çfarë di për jetën jashtë të Kiarës dhe Efit, po...