31.03.2023 08:25
Home Tags Zgjedhje

Tag: zgjedhje

..

Berisha asgjësoi PD-në, grupi i ‘qylit’ pa fuqi, demokratët ‘jetimë’

Nga Jakin Marena/ Partinë Demokratike nuk di nga ta ‘kapësh’, pasi është bërë copë copë dhe askush nuk i del për zot që të mbledhë...

Investimet në energji/ Rama: Pas parqeve fotovoltaike, nis puna në Skavicë por edhe me...

Shqipëria synon avancimin në prodhimin e energjisë elektrike përmes sistemeve fotovoltaike siç është edhe ndërtimi parkut “Blue 1” në Seman të Fierit një...

Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

Olta mendon se Luizi i përdor vajzat. Teksa bisedonte me Qetsorin, Olta u shpreh se nuk e beson aspak faktin që Luizi është emocional,...

Veliaj: Lista ruse e Ilir Metës/ Kryebashkiaku i Tiranës: Fyese për demokratët që ta...

Teksa zgjedhjet afrohen, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në një prononcim mediatik e ka quajtur fyerje dhe poshtërim që po i bëhet demokratëve,...

Erion Isait i ndodh e papritura, e moshuara: “Pi martini, uiski, shampanjë, raki dhe...

Një e moshuar nga Kolonja e ka bërë të qesh Kryetarin e Bashkisë Erion Isai, teksa i ka pranuar se është fanse e Luizit...

Lidhjet ruse/ Ish deputeti i PD, padi në SPAK për çiftin Meta-Kryemadhi: Gjigandët e...

Ish-deputeti Halit Valteri ka kallzuar në SPAK Ilir Metën dhe Monika Kryemadhin për fshehje të të ardhurave. I ftuar në “Zona Zero”, Valteri tregoi se...

Ish konkurrenti i “Big Brother VIP” nxjerr zbuluar produksionin: Të gjithë banorët janë paguar

Në rrjet është aluduar shpesh nëse banorët e “Big Brother VIP” paguhen për qëndrimin e tyre në reality show. Këtyre aludimeve duket se ka...

Veliaj si shpresë dhe Këlliçi si “disaster”

Nga Fatos Tarifa/ Botuar në DITA Mbrëmë ndoqa në TV Klan bisedat e gazetarit Blendi Fevziu me kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe personin...

Historike/ Shqipëria e minifutbollit mposht Spanjën dhe kalon në gjysmëfinale

Shqipëria e minifutbollit pret biletën për në gjysmëfinalen e EuroCup. Kuqezinjtë fituan edhe ndeshjen e fundit të grupit C teksa mundën Spanjën me rezultatin...

Programi italo-shqiptar i Konvertimit të Borxhit (IADSA II), hapet thirrja e dytë për përzgjedhjen...

Në Tiranë u mbajt sot konferenca e nisjes së Thirrjes së dytë për përzgjedhjen e projekteve të Programit të Konvertimit të Borxhit Italo-Shqiptar (IADSA...