04.06.2023 03:22
Home Tags Zbrazen spitalet

Tag: zbrazen spitalet

..

Trajneri i ri i PSG, ish-trajneri i Barcelonës “parakalon” Mourinhon në listën e francezëve

Paris Saint-Germain fitoi titullin për të 11-tën herë në historinë e Ligue 1, por edhe këtë sezon dështimi në Champions League la një “shije...

Zyrtare! Një president nga Estonia për herë të parë në Shqipëri, datat e vizitës

Me ftesë të Presidentit Bajram Begaj, më 7-9 qershor 2023, viziton Shqipërinë, Presidenti i Republikës së Estonisë, Alar Karis. Kjo është vizita e parë...

Humbi mundësinë për t’u ringjitur në Serinë A, Buffon nuk i mban lotët

Gianluigi Buffon dhe Parma humbën të shtunën mbrëma mundësinë për t’u rikthyer në Serie A. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Ennio Tardini” përballë Cagliarit...

Avokati serb: BE-ja të shtypë dhunën në Serbi, Vuçiç krijoi vend antieuropian

Avokati serb, Cedomir Stojkoviq reagoi pas protestës së djeshme në Serbi, ku mes serbëve nacionalistë valoi flamuri rus dhe parulla propaganduese si “Kosova është...

Nisen trupat e Turqisë në Kosovë, përforcojnë forcat e KFOR-it

Ministria turke e Mbrojtjes ka konfirmuar sot nisjen e një numri të ushtarëve turq në Kosovë, për të përforcuar misionin e NATO-s në Kosovë,...

Çfarë po kurdiset në Tiranë? Dukagjin Lipa shfaqet me Veliajn te Piramida: Lali ecën...

Dukagjin Lipa, babai këngëtares së njohur Dua Lipa, ka mbërritur këto ditë në Tiranë ku është takuar dhe me Kryetarin e Bashkisë së Tiranës...

Rama te arbëreshët/ Kryeministri në ditën e dytë të vizitës në Kalabri

Kryeministrit Edi Rama gjatë ditës së dytë të vizitës në Kalabri, thotë se është i nderuar në marrjen e titullit qytetar nderi nga provinca...

“Çështjet e zemrës nuk do të shkojnë mirë”/ Horoskopi javor 5-11 qershor, ja çfarë...

Horoskopi i Dashit Filloni javën tuaj pa probleme me një përshpejtim të lehtë. Besoni në më të mirën: një përfundim të lumtur në çdo rrethanë....

Protesta anti-qeveri në Beograd, kërkohet dorëheqja e Vuçiç

Mijëra njerëz pushtuan qendrën e Beogradit mbrëmjen e së shtunës, në një protestë antiqeveritare të thirrur nga forcat opozitare. Prej disa javësh opozita del në...

Të hënën konferencë për shtyp, Sylvinho do të flasë për listën e lojtarëve të...

Trajneri Sylvinho do të dalë në një konferencë për shtyp ditën e hënë ku do të flasë për listën e lojtarëve që ka grumbulluar,...