23.03.2023 12:07
Home Tags Zaev

Tag: Zaev

..

”Huffington Post”: Rama e etiketon të turpshme gjuhën e Braverman për migrantët

Sekretarja e Brendshme britanike, Suella Braverman është kritikuar ashpër nga kryeministri shqiptar për gjuhën e turpshme që ka përdorur për migrantët, shkruan Ned Simons...

Rama takim në ‘London School of Economics’: Të krijojmë ‘Task Forcë’ të përbashkët për...

Kryeministri Edi Rama ndodhet për vizitë zyrtare në Britaninë e Madhe. Kreu i qeverisë ka zhvilluar një takim në London School of Economics, ...

VIDEO/Ndodh në Vietnam: Lojtari shënon dhe feston si CR7, përfundon në barelë

Cristiano Ronaldo konsiderohet nga shumë lojtarë të rinj si një shembull për t’u ndjekur për disa aspekte të ndryshme. Janë bërë disa vite ku...

Tjetër sqarim nga familjarët e Luizit

Vjen një tjetër sqarim nga familjarët e Luizit për llogarinë e tij të Instagramit. Familjarët e Luizit dalin me një tjetër sqarim për llogarinë e...

Vajzat e “Përputhen” kalojnë në konfrontim fizik dhe kërcënojnë njëra-tjetrën: Do t’i pres gishtat

ajzat e Përputhen janë konfrontuar fizikisht me njëra-tjetrën. Gisela, u fut në mes të takimit 5-minutësh të Artjonit, me konkurrenten e re nga Kosova, Brikenës. Gisela,...

LIVE/Kuvend, mocion me debat për raportin e DASH, Balla: Përshëndes faktin që s’ka firmosur...

Kryetari i grupit parlamentar socialist Taulant Balla ka thënë se mazhoranca mezi pret të diskutojë për raportin e DASH por kërkesa për mocion me...

Më 28 mars, 5 planetë do të shihen me sy të lirë

Astronomët janë në pritje këtë muaj pasi pesë planetë të sistemit diellor do të jenë të dukshëm nga Toka si pjesë e një shtrirjeje...

Shefi i diplomacisë hungareze kërkon përshpejtim të procesit të zgjerimit të BE-së

Ministri i Jashtëm i Hungarisë Peter Szijjarto ka shprehur mbështetjen e tij për zgjerimin e Bashkimit Evropian, dhe bëri thirrje për përshpejtim të këtij...

Samiti dyditor, lidërët e BE-së mblidhen në Bruksel! Fokusi, lufta në Ukrainë

Gjashtë javë pasi liderët europianë u mblodhën për herë të fundit në Bruksel, ata do të mblidhen sërish në një samit që do të...

Armaldos i ndodh e papritura në emision merr ofertë marramendëse

Në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rapin, Adi Pojanën dhe Anxhela Baxhija rubrika e telefonatës kurth është një nga më të ndjekurat dhe më të...