21.03.2023 02:57
Home Tags Yuri kim

Tag: yuri kim

..

14 Maji/ Alibeaj mbledh krerët e degëve, diskutohen kandidatët për 61 bashki

Një ditë pas mbledhjes me Kryesinë dhe Grupin Parlamentar, kryetari i Komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj po zhvillon takime me krerët e degëve. Në...

Bum fluturimesh pas pandemisë/ Shqipëria rritje me 75% krahasuar me 2019

Shqipëria e para në Evropën Juglindore për rimëkëmbjen e fluturimeve. Në këtë përfundim ka dalë “Mabrian”, ofruesi kryesor i inteligjencës për udhëtimet, duke u...

Java e teknologjisë, Veliaj: Tirana, Tel-Aviv i Ballkanit, sot lidhim një bashkëpunim që do...

Nisi sot Java e Teknologjisë Tirana-Tel Aviv, në qendër të së cilës është teknologjia dhe inovacioni, ku morën pjesë 88 kompani lider si dhe...

Licensohen 300 punonjësit e parë socialë, Manastirliu: Fuqizojmë e rolin e punonjësit social në...

“50 punonjësit socialë dhe psikologët e parë tashmë janë atashur pranë qendrave shëndetësore dhe brenda këtij viti, ne do të kemi edhe 50 punonjës...

Hëna e re në Dash sjell shpërthime dhe ndryshime të mëdha, 3 shenjat që...

Hëna e Re që formohet sot, më 21 Mars, në shenjën e Dashit do që ne të jemi gati për vendime dhe fillime të...

Parashikimi i shkencëtarit: Pas 7 vitesh fillon epoka që do të na çojë drejt...

A do të mundet njeriu në një të ardhme jo aq të largët të mundë vdekjen, pleqërinë, madje edhe sëmundjen, duke shkuar drejt pavdekësisë? Hipoteza...

Stresi tregon se si do t’i shpenzojë 160 mijë euro të fituara në ‘BBVK’

Stresi ka treguar se çka do të bëjë me shumën e parave të fituara nga Big Brother VIP Kosova. Ai është shprehur se këtë shumë...

Policia raporton rënie të numrit të emigrantëve që zgjedhin Shqipërinë si rrugë kalimi për...

Nga Raimond Kola Një informacion në rrugë operative vuri në lëvizje në 11 janar 2023, policinë e Gjirokastrës. Informatori bënte me dije se një makinë...

Kualifikueset e Euro 2024: Kombëtarja zhvillon seancën e dytë, grupi i plotë në stërvitje

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar paraditen e së martës seancën e radhës stërvitore në kuadër të përgatitjeve për ndeshjen e parë të kualifikueseve të Euro...

Gazetarja akuzon Arbana Osmanin: Më vodhi vendin e punës duke futur mik

Në një intervistë të dhënë së fundmi, gazetarja Dasara Karaiskaj ka bërë një deklaratë për moderatoren Arbana Osmani rreth diçkaje të ndodhur vite më...