06.02.2023 01:24
Home Tags Xi Jinping

Tag: Xi Jinping

..

Luizi dhe Kiara tregojnë planet për të pasur një fëmijë, ndërhyn menjëherë Olta Gixhari

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

Premier League heton Man.City, mbi 100 akuza, “qytetarët” rrezikojnë dënime drastike

Premier League ka hapur një hetim ndaj Man.City për shkelje të rregullave të Fair Play Financiar dhe jo vetëm. Klubi i sheikëve akuzohet për...

Turqia nuk gjen qetësi, përsëriten lëkundjet e orëve të para të mëngjesit

Turqia nuk po gjen qetësi sa i përket lëkundjeve të tërmetit. Pas atij të orëve të para të mëngjesit me magnitudë 7.8 që shkaktoi...

Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk i shfaqen emocionet e tyre në një...

Ne e kuptojmë se marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe për të krijuar marrëdhënie të qëndrueshme,...

Gra me fëmijë që bërtasin, godina që shemben njëra pas tjetrës, pamje nga tërmetet...

Qindra njerëz kanë vdekur gjithashtu në Siri, pavarësisht se epiqendra e tërmetit të mëngjesit të sotëm erdhi nga Turqia. Videot dhe imazhet që po...

Temperaturat e ulëta, Rama: Kini kujdes përdorni goma dimri në zonat ku ka borë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për temperaturat e ulëta që kanë prekur vendin. Rama këshillon qytetarët të kenë kujdes. “Vendi është përfshirë nga temperatura shumë...

Gazetari shqiptar në Turqi: Janë shkatërruar edhe spitale e shkolla! Ekspertët thonë se paslëkundjet...

Sokol Brahaj, gazetar shqiptar në Turqi ka folur në Report Tv për tërmetin shkatërrues duke thënë se ndërtesat janë ende në rrezik rrënimi për...

3 shenjat e Horoskopit që kanë lindur për martesë

Martesa nuk është për të gjithë dhe ne mund të pajtohemi lehtësisht për këtë. Ka nga ata që kanë frikë nga angazhimi dhe nuk...

Kryeministrja serbe kërkon falje që Kosova u cilësua Republikë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se në një prej raporteve të publikuara në ueb-faqen e Qeverisë serbe ishte shkruar Republika e Kosovës, duke...

Milaim Zeka: Albin Kurti ia dorëzoi Vuçiçit veriun e Kosovës

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti e ka dorëzuar veriun e vendit tek presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Kështu u shpreh analisti Milaim Zeka në...