01.02.2023 01:39
Home Tags Vuçiç

Tag: Vuçiç

..

Rusia rrit furnizimin me gaz të Evropës përmes Ukrainës

Rusia po dërgon përsëri më shumë gaz natyror përmes Ukrainës në Evropë. Këtë e ka bërë të ditur kompania shtetërore ruse e energjisë Gazprom,...

Paraja, dashuria dhe puna, astrologu Jorgo Pulla: Si do të jetë ky muaj për...

Për të folur për parashikimin e yjeve, në emisionin ‘ABC-ja e Mëngjesit’ ishte i ftuar astrologu Jorgo Pulla. Ai bëri parashikimin e Horoskopit për...

30-vjeçarja ndërron jetë në martenitet 4 ditë pas lindjes, reagon spitali Koç Gliozheni’ :...

Materniteti Koço Gliozheni, ka reaguar për Report Tv lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar në Tiranë ku një 30-vjeçare ka ndërruar jetë 4...

PD e Berishës: Më 11 shkurt nuk kthehemi në shtëpi pa rrëzuar Ramën, tani...

Sekretari për Diasporën në PD, Indrit Hoxha, njëherësh edhe kandidati për kryetar bashkie në Vorë tha në një intervistë se protesta e 11 shkurtit...

Pyetja që mundon shqiptarët. A është Luizi në një lidhje (jashtë BB)?!

Prej disa ditësh kanë qarkulluar lajme se këngëtari, Luiz Ejlli ka një marrëdhënie jashtë shtëpisë dhe është pikërisht partnerja e tij ajo që i...

EMRAT/ Kush janë personat nën hetim për vendosjen e kamerave në Tiranë, mes tyre...

Mes personave që janë nën hetim për vendosjen e kamerave spiune në Tiranë janë Endrit Dokle, Julian Malutaj, Aurel Penci dhe Ismet Kumarakaj. Policia ka...

Më bëj çfarë të duash, por mos më puth në buzë

Në botën perëndimore pothuajse të gjithë fëmijët janë rritur duke ua lexuar e treguar përrallën e Borëbardhës dhe 7-të xhuxhave. Konsiderohet se diku në shekullin...

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do e themi kurrë ‘po’...

Turqia i ka vënë një barrikadë të re Suedisë sa i takon aprovimit ose jo të anëtarësimit në NATO. Në parlamentin turk, Erdogan është...

Qarkullonin me pistoletë dhe kokainë në zonën e ish-bllokut, arrestohen 2 persona në Tiranë...

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës mbrëmjen e djeshme pasi janë kapur duke lëvizur me armë zjarri në makinë në zonën e...

Vendoret/ ‘Lufta’ e PD zhvendoset në KQZ, Celibashi: Jemi në proces verifikimi, ligji dhe...

Procesi i verifikimit për të zgjidhur luftën e zhvendosur të PD-së në KQZ do jetë në përputhje me ligjin. Kjo ka qenë përgjigja e...