01.04.2023 12:38
Home Tags Vizite

Tag: vizite

..

Berisha në Vaun e Dejës sulmon kandidaten e PD për bashkinë: Po shërben si...

Kreu i Rithemelimit, Sali Berisha ka mbajtur një takim me simpatizantë demokratë në Vaun e Dejës të cilëve u bëri thirrje të votojnë për...

Ekonomia shqiptare në 2022 u rrit përtej parashikimeve, me 4.8 përqind

VOA Në Shqipëri, Prodhimi i brendshëm bruto (PBB) u rrit më 4.84 përqind krahasuar me një vit më parë, njoftoi sot Instituti i Statistikave, ndërsa...

Kush banor e ka “bërë” këtë Big Brother? Ndizet debati në studion e “Më...

“Kush e ka bërë, Luizi Big Brother, apo BB Luizin”- ishte pyetja që ndezi debatin mes të ftuarve në “Më lër të flas” mbrëmjen...

“Çdo ditë bisedojmë për rikthimin, Barça klubi i jetës së Messit”

Te Barcelona ëndërrojnë rikthimin e Leo Messit, i cili pritet të mos rinovojë me PSG-në kontratën që i përfundon në verë. “Pleshti” do të...

Muaji i shenjtë i Ramazanit, Rama ndan pamje nga Berati

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur pamje nga Berati për të uruar besimtarët myslimanë me rastin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit. Në foton e publikuar...

Pse ky vendim? Maestro e thotë hapur: Ky është banori që nuk dua ta...

Ish-banori i “Big Borther VIP”, Armaldo Kllogjeri ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij pas daljes nga shtëpia. I pyetur se cilin prej banorëve...

Berisha nxjerr ‘kartën’ e PPSH/ Kryekomunisti Marko Dajti kandidon për Bashkinë e Tiranës me...

Që kur pranoi të kandidonte për Bashkinë e Tiranës, për Partinë Demokratike, Roland Bejko u vu nën një sulm linçues nga grupimi i Berishës...

Abonetë falas për studentët, Bashkia e Tiranës jep lajmin e mirë: Kioskat do të...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që përdorin transportin publik në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nënvizon se për t’u ardhur në ndihmë...

Fati yt/ Horoskopi 1 prill 2023

Dashi Plutoni dhe Marsi do ua ndërlikojnë paksa punën në jetën tuaj në çift sot. Do debatoni me partnerin/en për disa detaje dhe kjo do...

Përse nuk po gëzon dot Berisha, nga dorëheqjet e rivalëve të PD?

Nga Mero Baze/ Berisha arriti t’i tërheqë dhe shantazhojë disa nga kandidatët e vendosur nga Enkelejd Alibeaj për kryetar bashkie, edhe ashtu të paktë në...