30.05.2023 03:56
Home Tags Video

Tag: video

..

“Dëgjoni me vëmendje aleatët”, Rama: Sa më shumë zgjatet konflikti, aq më shumë lëndohet...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas tensioneve në veri të Kosovës. Rama: Lëndimi i ushtarëve të KFOR-it ngarkon me përgjegjësi të drejtëpërdrejtë dhunuesit e tyre...

Rama në Elbasan, porosi socialistëve: T’i puthni dorën çdo njeriu që ju takon në...

Mes falenderimeve për socialistët e Elbasanit, kryeministri Edi Rama nuk e kurseu ironinë me kundërshtarët e tij politikë. “Duhen mirëkuptar kundërshtarët të cilët deri në...

Rockerfeller: “Leckamani” që u bë miliarder

Në zemër të qytetit të Nju Jorkut, mes rrokaqiejve të lartë dhe rrugëve plot zhurmë, u shfaq një burrë që do të formësonte të...

Deodoranti natyral, çfarë duhet të keni parasysh kur merrni një të tillë?

Nuk ka një përkufizim të saktë për një deodorant ose antidjersë natyrale, në përgjithësi kjo ka të bëjë me përbërësit që ky produkt nuk...

Erion Veliaj uron Partizanin: Do miratojmë shpërblimin për kampionët

Kryebashkiaku i Tiranes Erion Veliaj, ka uruar Partizanin per fitimin e titullit kamipion. Veliaj ka premtuar se edhe per ekipin e kuq ai do...

Fati yt/ Horoskopi 30 maj 2023

Dashi  Edhe vazhdimësia e kësaj dite do varet nga ju. Nëse nuk tregoheni tolerantë dhe kërkoni të jeni ju shefi/ja në lidhjen që keni do...

Zgjedhjet e 14 majit, Rama ironizon opozitën: Premtuan fitore të madhe, të nesërmen filluan...

Kryeministri Edi Rama është ndalur në Elbasan në kuadër të turit falenderues për besimin që i dhanë qytetarët me 14 Maj. Gjatë fjalës së...

“Interesa tërësisht personale”/ Salianji kundër Bashës: Shërbyesi kryesor i Ramës. Mori çdo mundësi nga...

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka deklaruar se rikthimi i Lulzim Bashës është për interesat e tij personale. I ftuar në Panorama TV Salianji...

Qau për të, Luiz Ejlli surprizon fansen e tij të zjarrtë

Luiz Ejlli ka surprizuar fansen e tij të zjarrtë të quajtur Kristina, e cila jeton në Greqi. Ajo rrinte çdo ditë para televizorit duke...

Nacional-komunizmi I Albin Kurtit ka vdekur bashkë me Milosheviqin

Nga Mero Baze/ Viola Von Cramon, eurodeputetja që njihet si një nga mbështetëset e mëdha të Kosovës u filmua duke u përballur me policinë e...