23.03.2023 11:22
Home Tags Vallëzim me Hënën

Tag: Vallëzim me Hënën

Vallëzim me Hënën

..

Mocion me debat për raportin e DASH, Balla: Përshëndes faktin që s’ka firmosur Berisha!...

Kryetari i grupit parlamentar socialist Taulant Balla ka thënë se mazhoranca mezi pret të diskutojë për raportin e DASH por kërkesa për mocion me...

Më 28 mars, 5 planetë do të shihen me sy të lirë

Astronomët janë në pritje këtë muaj pasi pesë planetë të sistemit diellor do të jenë të dukshëm nga Toka si pjesë e një shtrirjeje...

Shefi i diplomacisë hungareze kërkon përshpejtim të procesit të zgjerimit të BE-së

Ministri i Jashtëm i Hungarisë Peter Szijjarto ka shprehur mbështetjen e tij për zgjerimin e Bashkimit Evropian, dhe bëri thirrje për përshpejtim të këtij...

Samiti dyditor, lidërët e BE-së mblidhen në Bruksel! Fokusi, lufta në Ukrainë

Gjashtë javë pasi liderët europianë u mblodhën për herë të fundit në Bruksel, ata do të mblidhen sërish në një samit që do të...

Armaldos i ndodh e papritura në emision merr ofertë marramendëse

Në emisionin “Ndryshe” me Salsano Rapin, Adi Pojanën dhe Anxhela Baxhija rubrika e telefonatës kurth është një nga më të ndjekurat dhe më të...

FOTOT/ Bora Zemani tregon nëse ka bërë operacione plastike

Duke qenë një nga vajzat më seksi të ekranit, moderatorja Bora Zemani është përfolur shpesh për operacionet plastike. Shigjetimet në rrjetet sociale me komente nga...

Habit Elvisi: Do të dal nga shtëpia, nuk duroj dot më

Në një bisedë me banorët, Visi është shprehur se do të largohet nga shtëpia të dielën. Ai ka thënë se nuk ka asgjë personale me...

Përplasja vrituale mes miqve dhe ‘armiqve’ të Luiz Ejllit jashtë shtëpisë së BBV

Meridian Ramçaj, mik i Luiz Ejllit, ka pasur përplasje me Anaid Kalotin mbështetës i Olta Gixharit. Gjithçka nisi kur llogaria e Luizit në Instagram u...

Sërish tensione, Kina dëbon një anije luftarake amerikane nga ujërat territoriale

Ushtria e Kinës tha sot se kishte dëbuar një anije luftarake amerikane që kishte “depërtuar ilegalisht” në një arkipelag që ajo kontrollon në Detin...

Pjesë e një grupi kriminal, arrestohet zv.Drejtori i Policisë në Malin e Zi

Zëvendësdrejtori i Drejtorisë së Policisë për Luftën kundër Krimit të Organizuar, Dejan Knezheviç është arrestuar në një aksion të Departamentit Special të Policisë së...