01.02.2023 04:45
Home Tags TSMC

Tag: TSMC

..

E pazakontë/ Ajo e refuzoi, djali padit vajzën për “dëm emocional” dhe “prishje reputacioni”

Një burrë në Singapor ka paditur një grua që e ka refuzuar me 3 milion dollarë, duke pretenduar se ka shkaktuar “traumë” emocionale ...

Tjetër ‘firo’ te Partizani, klubi bullgar paguan klauzolën e Arinaldo Rrapaj

Partizani është në rrugë të mbarë për të "mbushur arkat" nga shitja e një tjetër talenti. Arinaldo Rrapaj pritet të jetë largimi i fundit...

“Kosova i është rrëmbyer Serbisë”/ Presidenti kroat sqaron deklaratën që solli valë reagimesh

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç deklaroi se është keqkuptuar në deklaratat kur tha se “Kosova i është rrëmbyer Serbisë nga bashkësia ndërkombëtare”. Gjatë...

Olta e nervozuar në maksimum/ Luizi i jep një tjetër filxhan: Do ta thyesh...

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe...

Horoskopi javor i Paolo Fox, ja çfarë parashikojnë yjet

Të nderuar lexues, ky është horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re. A nuk jeni...

Superjahti 87 milion dollarësh që mund të ‘fluturojë’ mbi ujë! (foto)

Një sërë konceptesh eklektike dhe inovative të superjahteve janë shfaqur muajt e fundit dhe kjo shpikje e fundit nga Lazzarini Design Studio ka tërhequr...

“Gafa” e Olta Gixharit, kërkesa e çuditshme që i bëri Arbanës: Merru pak me...

Nata “prime” e së martës në Big Brother ishte e mbushur plot debate, të qeshura dhe emocione të forta. Një ndër suprizat e veçanta...

I FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend, një vajzë niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident me përplasjen e dy mjeteve është regjistruar në aksin Elbasan – Peqin në fshatin Balldren. Paraprakisht një vajzë mësohet se ka mbetur...

‘Shtëpi koti. S’jam tabelë qitje unë’! Olta shpërthen në lot në mëngjes (Video)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është zgjuar mëngjesin e sotëm shumë e mërzitur. Teksa doli jashtë dhe iu bashkua Valbona Memës dhe Luiz Ejllit,...

Ligji i basteve/ Ibrahimaj: Vetëm online! Nuk do të lejojmë hapjen e asnjë pike...

Ministrja e Financave Delina Ibrahima,j në një prononcim për mediat ka folur për vendimet e marra nga qeveria ditën e sotme si dhe për...