30.01.2023 01:18
Home Tags Tritan Kalo

Tag: Tritan Kalo

..

Lidhja e bujshme, flet babi i Ledian Agalliaj: Me Elhaidën nuk kam pasur asnjëherë...

Përveç se një eksperiencë speciale në jetën e saj, “Dancing With The Stars” i solli këngëtares Elhadia Dani edhe dashurinë. Ajo u dashurua me...

Shpërthim i fuqishëm në një xhami në Pakistan, 20 besimtarë të vrarë dhe 96...

Një shpërthim ka ndodhur në një xhami në qytetin veriperëndimor të Pakistanit, Peshawar, ku kanë mbetur të vdekur 20 besimtarë dhe 96 të plagosur. Një...

“Sheets”, filmi i regjizores Evi Gjoni fiton dy çmime në festivalin e Triestes

Filmi “Sheets” i regjizores Evi Gjoni fitoi në fundjavë dy çmime në Festivalin prestigjioz të Filmit në Trieste. I vendosur në dimension distopik, në...

Frikë për Zaniolo-n, tifozët e armatosur të Romës e kërcënojnë në shtëpi! Ndërhyn policia

Situata e Nicolo Zaniolos te Roma ka tejkaluar limitet. Kjo sepse tifozët ultras të ekipit po kërkojnë të hakmerren ndaj futbollistit, i cili ka...

Këto 3 shenja nuk e pranojnë lehtë refuzimin, kujdes kur i thoni “Jo”

Ata nuk e pranojnë “jo” si përgjigje dhe bëni mirë që pasi të lexoni këtë artikull ta thoni sa më pak këtë fjalë. Bëhet...

Rrëzohet avioni ushtarak F-4 Phantom në detin Jon, dy pilotët nuk janë gjetur ende....

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në ujërat detare greke. Mësohet se një avion ushtarak F-4 Phantom ka rënë në detin Jon, në zonën...

I moshuari që vrau gruan dhe vëllanë shfaqet i qetë në gjyq, lihet në...

Gjykata e Elbasanit caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” këtë të hënë ndaj autorit të ngjarjes së rëndë që tronditi Gramshin pak ditë...

Raporti i Tranzicionit të BERZH/ “Stabiliteti i çmimeve mbetet prioritet”, Gent Sejko: Politikat ekonomike...

Në prezantimin e raportit të tranzicionit të BERZH-it, guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko tha se rritja e çmimeve u kthye në një...

Berisha shfrenon fantazinë: FBI e ka marrë peng në një ishull prej tri ditësh!...

Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh nuk është shfaqur në publik, e ndërsa sot njoftoi se ishte me grip. Mungesa e tij është komentuar...

Komision Hetimor për çështjen ‘McGonigal’? Balla: Po ndryshojmë ligjin! Firma e ‘non grata-s’ nuk...

Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka thënë sot edhe një herë se firma e Sali Berishës nuk do të merret parasysh në...