28.03.2023 08:04
Home Tags Tirana

Tag: Tirana

..

3 shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen për të fituar personin që duan

Kur bëhet fjalë për takime dhe flirtim, ka nga ata që duan të presin dhe t’i lënë gjërat të zhvillohen natyrshëm dhe ka nga...

Berisha ka shitur gjithë listën tek Ilir Meta/j, duke e trajtuar si pasardhës të...

Publikimi i listave për këshillat bashkiake, bëri të qartë se mes Sali Berishës dhe Ilir Metës/aj, ka një marrëveshje e cila praktikisht shkrin “foltoren”...

Nuk është një event dosido/ Nëse nuk fiton Big Brother, Luizi tregon ‘konkursin’ e...

Pasi gati e ka të mbyllur Big Brotherin në Shqipëri, Luiz Ejlli ka synime të tjera, veçanërisht nëse nuk i japin Çmimin e Madh. Ai...

Deputeti socialist: PS-ja fiton mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale

Deputeti socialist, Etjen Xhafaj thotë se Partia Socialiste do të fitojë mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale të 14 majit. Në një intervistë për Euronews...

Transporti falas, Veliaj: Kur kandidati i LSI-së e di që nuk fiton, mund t’i...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u shpreh në një intervistë për Top News, se mundësia për ta bërë transportin falas në kryeqytet është diskutuar...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Ja ku jemi, muaji Prill 2023 është gati për të hyrë bashkë me pranverën. Ditë më të gjata, mot i ngrohtë, relaksim. Me pak...

Bajame dhe hurma Arabie, formula perfekte për gjumë të qetë

Ekspertët rekomandojnë konsumin e rregullt të arrorëve të ndryshëm për të zbutur shqetësimet emocionale gjatë pandemisë por edhe për të përmirësuar humorin. Sipas tyre,...

Reznikov: Tanket “Challenger 2” të BM kanë arritur në vendin tonë

Ministri i Mbrojtjes i Ukrainës, Oleksii Reznikov, njoftoi se tanket “Challenger 2” të dërguara nga Britania e Madhe mbërritën në vendin e tij, transmeton...

MLS, ide “komuniste” për të marrë në Amerikë Messin

Ndërsa në Camp Nou thërrasin emrin e tij duke ëndërruar një rikthim te Barcelona, MLS përgatit një ofertë me të vertetë të veçantë për...

Luizi i shprehet i shqetësuar Visit për Kiarën, moderatorja reagon në Instagram: Zgjohem dhe...

Luizi i ka shprehur Visit shqetësimin e tij sesi Kiara po e sheh nga jashtë. Ai tregoi se e kishte planifikuar që të dilnin...