30.01.2023 12:54
Home Tags Tipari sipas horoskopit

Tag: tipari sipas horoskopit

..

“Sheets”, filmi i regjizores Evi Gjoni fiton dy çmime në festivalin e Triestes

Filmi “Sheets” i regjizores Evi Gjoni fitoi në fundjavë dy çmime në Festivalin prestigjioz të Filmit në Trieste. I vendosur në dimension distopik, në...

Frikë për Zaniolo-n, tifozët e armatosur të Romës e kërcënojnë në shtëpi! Ndërhyn policia

Situata e Nicolo Zaniolos te Roma ka tejkaluar limitet. Kjo sepse tifozët ultras të ekipit po kërkojnë të hakmerren ndaj futbollistit, i cili ka...

Këto 3 shenja nuk e pranojnë lehtë refuzimin, kujdes kur i thoni “Jo”

Ata nuk e pranojnë “jo” si përgjigje dhe bëni mirë që pasi të lexoni këtë artikull ta thoni sa më pak këtë fjalë. Bëhet...

Rrëzohet avioni ushtarak F-4 Phantom në detin Jon, dy pilotët nuk janë gjetur ende....

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në ujërat detare greke. Mësohet se një avion ushtarak F-4 Phantom ka rënë në detin Jon, në zonën...

I moshuari që vrau gruan dhe vëllanë shfaqet i qetë në gjyq, lihet në...

Gjykata e Elbasanit caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” këtë të hënë ndaj autorit të ngjarjes së rëndë që tronditi Gramshin pak ditë...

Raporti i Tranzicionit të BERZH/ “Stabiliteti i çmimeve mbetet prioritet”, Gent Sejko: Politikat ekonomike...

Në prezantimin e raportit të tranzicionit të BERZH-it, guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko tha se rritja e çmimeve u kthye në një...

Berisha shfrenon fantazinë: FBI e ka marrë peng në një ishull prej tri ditësh!...

Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh nuk është shfaqur në publik, e ndërsa sot njoftoi se ishte me grip. Mungesa e tij është komentuar...

Komision Hetimor për çështjen ‘McGonigal’? Balla: Po ndryshojmë ligjin! Firma e ‘non grata-s’ nuk...

Kryetari i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka thënë sot edhe një herë se firma e Sali Berishës nuk do të merret parasysh në...

Nuk mund të jenë kurrë bashkë, kombinimet e shenjave të Horoskopit që urrehen deri...

Kur shohim një çift të përbërë nga një shenjë dinamike dhe pasive, është interesante të shohim se si e trajtojnë njëri-tjetrin. Ata zakonisht qëndrojnë...

Zbulohet politikani tjetër shqiptar që ka takuar ish-zyrtarin e arrestuar të FBI McGonigal, detaje...

Taulant Balla është një tjetër politikan shqiptar që ka pasur takime në Tiranë me Charles McGonigal, kur ishte në zyrën e FBI-së. Këtë e...