31.01.2023 11:39
Home Tags Thomas L. Friedman

Tag: Thomas L. Friedman

..

9 marrëveshje të vogla që bëjnë çiftet që krijojnë martesa të lumtura

Përbërësit kryesorë për një themel të mirë në martesë përfshijnë punën e palodhur, dashurinë dhe angazhimin. Respekti është gjithashtu i nevojshëm për të krijuar...

“Gruaja juaj shtatzënë ka ndërruar jetë”, shqiptari që u përplas me makinë, shpërthen në...

I riu shqiptar, i cili disa ditë më parë u përplas me makinë në SHBA dhe për pasojë gruaja e tij shtatzënë ndërroi jetë,...

Zgjedhjet lokale/ Bumçi: Këtë herë ne fitojmë Tiranën, Durrësin dhe Elbasanin. Shkodrën nuk e...

Ish-deputeti demokrat, Aldo Bumçi thotë se Partia Demokratike nuk do ta humbasë bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet lokale të 14 majit. Bumçi u shpreh se...

Modeli i shëmtuar i zengjinit në Big Brother

Nga Ardit Rada Gjithnjë e më shumë, cilësia e modeleve që ka ofruar ekrani shqiptar i tranzicionit për publikun, ka qenë i diskutueshëm. Por prej...

Pas kërcënimeve të Oltës, reagojnë të afërmit e Efit, ja çfarë shkruajnë

Kërcënimet e Olta Gixharit në shtëpinë e “Big Brother Vip” se do të nxjerrë çfarë di për jetën jashtë të Kiarës dhe Efit, po...

Katër meshkujt më toksik të zodiakut në një lidhje

Ka burra, nivelet e toksicitetit të të cilëve e bëjnë termocentralin bërthamor të Çernobilit të duket si një udhëtim në park argëtimi. Ata do...

Sekuestrohen 763 aparate celulare të kontrabanduara në Tiranë, arrestohen dy vëllezërit dhe administratorët e...

Dy vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi tregtonin aparate celulare të kontrabanduara në 5 dyqane, të cilat i kishin regjistruar...

Agron Shehaj e pranon se nuk e rrëzojnë dot Ramën: Çfarë prisni ju, të...

Analisti Neritan Sejamini dhe deputeti i PD-së, Agron Shehaj, u përplasën në studion e emisionit “Të Paekspozuarit” për protestat që premton opozita se do...

FOTOT: Rita Ora guxon me fustanin e saj të tejdukshëm, vë në pah format...

Rita Ora u shfaq e mahnitshme teksa performonte në klubin e natës Heaven në Londër. Këngëtarja, 32 vjeçe, shfaqi figurën e saj joshëse me...

Fotot që po “çmendin” rrjetin! Kiara ka qenë e lidhur me Mozzik para hyrjes...

Kiara dhe Luizi janë dy nga personazhet më të komentuar aktualisht në median rozë. Ata duket se po shkojnë drejt konsolidimit si çift brenda...