31.03.2023 06:35
Home Tags Temperatura

Tag: temperatura

..

E ka harruar Kiarën? Nuk do e besoni dot se çfarë ka bërë Luizi...

Në “Big Brother VIP” është mbajtur së fundmi “Miss & Mister Big Brother” ku Luizi, Olta dhe Kristi ishin në rolin e jurisë. Jori...

U tha se ishte i dënuar në Greqi, Çuçi flet për kandidatin e Kuçovës:...

Gjatë një takimi me strukturat e Partisë Socialiste në Kuçovë, ministri i Brendshëm dhe njëherazi drejtuesi politik i socialistëve në qarkun Berat, Bledi Çuçi,...

Erion Veliaj: JOQ edhe Lolita do të shkojnë t’i sqarojnë gjobat edhe në Gjykatë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka folur sërish për fenomenin e gjobëvënies nga faqet online. Në një intervistë për “News24”, Veliaj tha...

Pse Berisha ka vendosur t’ia lërë partinë me testament Ilir Metës?

Natyrisht çdo burrë kur mbërrin në moshën 80 vjeç fillon të mendoj për familjen, fëmijët, pronat, pasurinë, bizneset, punëtorët, stafin se çdo ndodh me...

“Rreziku i radhës për njerëzimin”, vetëvritet babai i dy fëmijëve pasi foli me Inteligjencën...

Një belg i martuar, baba i dy fëmijëve, ka vrarë veten pasi foli me një chatbot të Inteligjencës Artificiale për frikën e tij nga...

Moti do të sjellë të papritura, ja si parashikohet të jetë këtë fundjavë

Moti këtë fundjavë do të sjellë të papritura, pasi do të këtë mbizotërim të vranësirave dhe reshjeve të shiut. Gjatë edicionit informative u zhvillua një...

Biden thirrje Rusisë të lirojë gazetarin amerikan

Arrestimi i gazetarit amerikan të “Wall Street Journal” ka nxitur sërish tensionet mes SHBA-së dhe Rusisë. Evan Gershkovich u arrestua ditën e djeshme nga...

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit, ja...

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj...

Shqipëria vendi i përzgjedhur evropian i gjelbër i muajit

Krizat e klimës dhe natyrës i kanë futur vendet evropiane në një lloj të ri rivaliteti të shëndetshëm me njëra-tjetrën, sipas Euronews. Në garën për...

Çfarë kapën kamerat e policisë gjatë sulmit ndaj Top Channel? Anila Hoxha: Ka një...

Çfarë kapën kamerat e policisë gjatë sulmit ndaj Top Channel Gazetarja investigative Anlia Hoxha ka zbuluar detaje të reja në lidhje me hetimet për sulmin...