29.09.2022 03:22
Home Tags Telefonata

Tag: telefonata

Sondazhi, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo? Ja kë zgjedhin ish-futbollistët e njohur

Edhe pse karriera e tyre është drejt fundit, sërish pyetja mbetet e njëjtë: Kush është më i mirë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo? Sipas...

“Do i thoja lamtumirë…! Ja si iu përgjigjet Rudina Dembacaj ndjekësve kur e pyesin...

Rudina Dembacaj është një aktore shumë e njohur në Shqipëri. Një nga personazhet më pa komplekse dhe që thotë çdo gjë si i vjen,...

Angelina Jolie solidarizohet me gratë iraniane: Nuk kanë nevojë të kontrollohen, duan liri!

22-vjeçarja Mahsa Amini mund të ketë vdekur shumë shpejt dhe dhunshëm kur u arrestua nga “policia e moralit” në Iran sepse “nuk e mbante...

Zbuloni se cili Zot jeni në bazë të shenjës suaj të horoskopit…

Jeni ndjerë ndonjëherë si të jeni Zot apo Perëndi?! Nëse kjo gjë ju ka ndodhur shpeshherë, por nuk e keni ditur ekzaktësisht se cila...

Takimi me Presidentin Bajram Begaj, reagon ambasadorja Yuri Kim. Ja mesazhi që jep

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka reaguar ne Twitter pas takimit qe ka pasur kete te enjte me kreun e shtetit shqiptar, Bajram Begaj. Diplomatja...

Hakerat ‘gjunjëzojnë’ Australinë, BBC: Vodhën të dhënat e pothuajse gjysmës së popullsisë, tani u...

Gjigandi australian i telekomunikacionit Optus zbuloi disa ditë më parë, se rreth 10 milionë klientëve, apo të gati rreth 40% të popullsisë së vendit,...

Reagimi i shpejtë institucional, ndryshimi që pritej nga Policia e Shtetit

Nga Artur Ajazi Ardhja e Muhamet Rrumbullakut, (një prej specialistëve më të pergatitur të fushës) në krye të Policisë së Shtetit, ka ndyshuar veç...

Mziu: Opozita të jetë e bashkuar në zgjedhjet vendore të 2023! I gatshëm të...

Opozita duhet të jetë e bashkuar në zgjedhjet vendore të 2023 pasi nuk e ka luksin që të kandidojë e ndarë. Kështu deklaroi i...

Ishte apo jo kundravajtje? Alketa Vejsiu sqaron pamjet: Të tjerët bëjnë gjëra më të...

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka reaguar në rrjetet sociale pak orë pasi në internet u publikuan pamje të saj në automjetin kundravajtje në...

Situata me futbollin, Redi Jupi: FSHF e marrë peng, 4 vite punohet për të...

Shteti nuk mund ta lejojë këtë situatë të krijuar në Federatën Shqiptare të Futbollit, një ‘Kore e Veriut’ që askush nuk përgjigjet se çfarë...