01.02.2023 05:19
Home Tags Tehrani

Tag: Tehrani

..

“Mu mbushën sytë me lot, ta mbash mend”, çfarë ndodhi mbrëmë me Luizin? (VIDEO)

Bjordi Mezini është banori që u eliminua gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i...

Këmbënguli për transferimin te Barcelona, mesfushori i kërkon falje shokëve dhe trajnerit

Sofyan Amrabat, shtyu deri në orët e fundit të merkatos për t’u transferuar te Barcelona. Dëshira për të veshur fanellën e katalanasve, bëri që...

COVID/ Regjistrohen 10 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publik bilancin er Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Për fat të mirë vazhdojmë mos të kemi...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin, por edhe Europën juglindore....

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

TikTok përpara Kongresit Amerikan/ Duhet të japë llogari për mbrojtjen e të dhënave personale

TikTok, një aplikacion i mediave sociale në pronësi të kompanisë kineze ByteDance, që ka krijuar një audiencë masive në veçanti mes të rinjve amerikanë...

E pazakontë/ Ajo e refuzoi, djali padit vajzën për “dëm emocional” dhe “prishje reputacioni”

Një burrë në Singapor ka paditur një grua që e ka refuzuar me 3 milion dollarë, duke pretenduar se ka shkaktuar “traumë” emocionale ...

Tjetër ‘firo’ te Partizani, klubi bullgar paguan klauzolën e Arinaldo Rrapaj

Partizani është në rrugë të mbarë për të "mbushur arkat" nga shitja e një tjetër talenti. Arinaldo Rrapaj pritet të jetë largimi i fundit...

“Kosova i është rrëmbyer Serbisë”/ Presidenti kroat sqaron deklaratën që solli valë reagimesh

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç deklaroi se është keqkuptuar në deklaratat kur tha se “Kosova i është rrëmbyer Serbisë nga bashkësia ndërkombëtare”. Gjatë...

Olta e nervozuar në maksimum/ Luizi i jep një tjetër filxhan: Do ta thyesh...

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe...

Horoskopi javor i Paolo Fox, ja çfarë parashikojnë yjet

Të nderuar lexues, ky është horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re. A nuk jeni...