29.01.2023 08:34
Home Tags Talebanet

Tag: Talebanet

..

Stoltenberg vizitë në Seul dhe Tokio, për forcimin e bashkëpunimit NATO-Azi: E domosdoshme

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg mbërriti në Korenë e Jugut të dielën, ndalesa e parë e një udhëtimi që përfshin edhe Japoninë...

Rritja e çmimeve të apartamenteve, Veliaj: Është me e ulët se në vendet e...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj foli sot edhe për rritjen e çmimeve të apartamenteve në kryeqytet. Ai thotë se kjo ka ndodhur,...

Opozita që nuk duhet të gjunjëzojë Sali Berisha!

Nga Mero Baze/ Ndarja e opozitës është përtej Partisë Demokratike. Populli opozitar në Shqipëri është realisht i ndarë rreth të ardhmes së opozitës dhe Sali...

Çmim marramendës, shitet në ankand fustani i Princeshës Diana

Princesha Diana u nda nga jeta në gusht të vitit 1997. Sot, 26 vjet pas vdekjes së saj, fustani i saj legjendar prej kadifeje...

Ç’po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të...

E ka thënë mjaft herë tashmë Olta Gixhari në bisedë me banorët e tjerë që kundërshtari i saj në lojë, Luiz Ejlli do të...

Bjordi në një lidhje dashurie me aktoren e njohur?

Bjordi Mezini ka zbuluar disa detaje nga lidhja e tij e dashurisë. Duke folur për të dashurën e tij, ai duket se na ka bërë...

Tragjedia shekspiriane e mbretit Charles dhe e djemve të tij inatçorë

Sikurse i tha gazetari i ITV, Tom Bradbi, Princit Herri gjatë asaj që ishte intervista mbretërore më e dhimbshme që kur Diana dha një...

Ishte ministër i Millosheviçit, BE sanksionoi Vuçiçin gjatë luftës në Kosovë

Është i ditur fakti që presidenti serb Aleksandër Vuçiç gjatë regjimit të Sllobodan Millosheviçit ishte ministër i Informimit, gjë që e përndjek edhe sot...

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: U shokova kur i lexova mesazhet se me...

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj. Në insertin prezantues të rubrikës nga “E...

Pioli me këmbë në tokë: Trofeu ynë do jetë prezenca në Champions

Milan humbi 2-5 me Sassuolon në "San Siro" për javën e 20-të në Serie A, duke u pozicionuar në pozitën e katërt momentalisht, teksa...