30.03.2023 10:11
Home Tags Takim

Tag: takim

..

Më të paguarit në Francë, futbollistët e PSG-së “zaptojnë” 10-shen e parë

Prestigjozja L’Equipe ka publikuar artikullin vjetor mbi pagat e lojtarëve të Ligue 1. Siç pritej, lojtarët e PSG-së janë atë që fitojnë më së...

Luizi këndon brenda shtëpisë së “BBVA” dhe ka ‘dy fjalë’ për reperin e njohur

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës. Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të...

BE rrit objektivat e saj për energjinë e rinovueshme

Institucionet e Bashkimit Evropian (BE) siguruan marrëveshje për të rritur objektivat e tyre në përdorimin e energjisë së rinovueshme​​​​​​​ si pjesë e planit të...

FOTOT/ Transformimi i frikshëm i Simon Cowell, çfarë ka ndodhur me yllin britanik të...

Ylli i televizionit, Simon Cowell ka shqetësuar jo pak fansat e tij në daljen e fundit publike. 63-vjeçari është fotografuar jashtë ambienteve ku mbahet...

‘Kush të ndau prej meje?’, Dea flet me të ëmën dhe shpërthen në lot

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP kanë pasur mundësi të komunikojnë me familjarët. Dea u përlot sapo dëgjoi zërin e mamasë së...

Dy mite te rreme mbi përçarjen e PD , që duhen shembur për t’i...

Nga Flamur KUÇI/ Në kënetën ku, prej vitesh, ka rënë PD, aty ku kasta sunduese i ka zënë frymën mbështetësve njësoj siç shkurret i zënë...

Gara për Tiranën/ Bejko: Me Këlliçin kemi qenë brenda një PD-ja, Berisha na ndau

Roland Bejko ka folur për garën për Tiranën, duke thënë se me Belind Këlliçin nuk ka asgjë personale. Fajin për ndarjen e tyre, ia...

Linçimi berishjan; një strategji terrori në politikën shqiptare

Nga Ylli Pata/ Sulmi me batare në ditët e fundit ndaj Roland Bejkos dhe Edvin Kullurit nga mediat pranë Berishës kanë pjesë e një serie...

Fati yt/ Horoskopi 31 mars 2023

Dashi Kushtojini vëmendje maksimale sferës profesionale, për shkak se ka jo pak nervozizëm dhe presion, të cilin nuk do dini si ta menaxhoni. Në familje,...

Rama në finalen e basketbollit për vajza: Kampionatet po i japin jetë sportit në...

Në kuadër të nismës “Sporti në shkolla” u zhvillua sot ndeshja finale e basketbollit për vajzat e shkollave 9-vjeçare të qarkut të Tiranës, ku...