29.01.2023 05:12
Home Tags Takim

Tag: takim

..

Tradhtar, pa nder…, tifozët e Romës “sulmojnë” Zaniolon

Çështja Nicolo Zaniolo vijon të mbetet pezull në Romë . Pas deklaratave të rënda të Mourinhos edhe tifozët verdhekuq shfaqën hapur zemërimin e tyre...

‘Luizi nuk e pëlqen Kiarën, besoj se do afrohet me Tean’

Zhaklin Lekatari deklaroi për herë të parë publikisht se Tea mund të ketë një pëlqim për Luizin. Por, përpara kësaj, përdoruesit e mediave sociale e...

Makina e zezë e Berishës paska një numër tragjik nën një ngjyrë jeshile

Nga Frrok Çupi/ Daleni burra, daleni more! Ndaluni se pasha bukën ua ndezëm dritat e ua vumë buritë në veshë. U ndezën drita të kuqe makinash...

“Sherr doni, sherr bëj unë”/ Banorët flasin për Valbonën, Efi: Prisja të ishte më...

Një pjesë e banorëve komentuan sjelljen e Valbonës ndaj Armaldos në dhomën e gjumit. Efi tha se priste që Valbona të ishte më e përgatitur...

Milan Skriniar: Po, kam firmosur me PSG-në

Milan Skriniar (27 vjeç) ka gjetur akordin dhe ka firmosur një parakontratë me PSG-në. Mbrojtësi i Inter ka kontratë me zikaltërit edhe për gjashtë...

Haradinaj: Asociacioni i komunave me shumicë serbe duhet të jetë pjesë e marrëveshjes përfundimtare

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj i tha Zërit të Amerikës se Asociacioni i komunave me shumicë serbe duhet të jetë...

Basha, koalicion me 6 parti në zgjedhjet e 14 Majit?

Juristi Kreshnik Spahiu tha në një intervistë për Euronews Albania se Lulzim Basha pritet të hyjnë në zgjedhjet lokale me një koalicion prej 6...

Muaji më i vështirë i vitit 2023 për secilën nga 12 shenjat e horoskopit!

Më poshtë do të shihni se cili muaj do të jetë muaji më i vështirë dhe më i pafat për secilën shenjë të Horoskopit....

Djokovic triumfon në Australian Open

Novak Djokovic është fituesi i Australian Open në finalen e tenisit për meshkuj, duke marrë vendin e parë në renditjen botërore. Serbi mposhti pas...

Një ish-gjeneral, president në Çeki

Republika çeke ka tani një ish-gjeneral dhe ish-kryetar të Komisionit Ushtarak të NATO-s si president. Petr Pavel ka qenë i panjohur deri para pak...