31.01.2023 10:38
Home Tags Tajvan

Tag: Tajvan

..

Fotot që po “çmendin” rrjetin! Kiara ka qenë e lidhur me Mozzik para hyrjes...

Kiara dhe Luizi janë dy nga personazhet më të komentuar aktualisht në median rozë. Ata duket se po shkojnë drejt konsolidimit si çift brenda...

Luizi mban veshur rrobëdishanin e Kiarës, ajo afrohet dhe e puth!

Edhe pse dita nisi dhe vijoi me debate dhe përplasje të shumta, Luizi e mbylli më së miri duke përqafuar Kiarën. Ky i fundit doli...

Rianimacioni i papranueshëm i pjesës së dëmtuar përjetësisht tek opozita

Alba Malltezi Dhjetë ditë pas 21 janarit, mund të shprehemi për atë që ndodhi nën sytë e të gjithëve: Disa prej nesh barazojnë krimet...

Dalin detaje të reja nga Eurovision 2023, zbulohen logoja dhe slogani

Eurovizioni i këtij viti në Liverpool do të ketë sloganin “United by Music”, me veprat e tij artistike që tregojnë zemrat që rrahin së...

Sot mbahet takimi në Kosovë për çështjen e Asociacionit, në mbledhje do jenë zyrtarë...

Ditën e sotme, do të ketë një mbledhje në Kosovë për të diskutuar rreth Asociacionit. Në ambasadën e SHBA në Kosovë do të mblidhen...

Ambasadorja e Suedisë në Shqipëri: Po përgatisim Ballkanin Perëndimor të bëhet anëtar i BE

Ambasadorja e Suedisë në Tiranë, Elsa Hastad në kuadër të Presidencës suedeze të BE thekson nevojën e emergjencës së integrimit për shkak të luftës...

Al Khelaifi në Milano, sheiku i përgjigjet trajnerit Galtier, ka gati dhuratën e fundit

Koha shtrëngon për Skriniar, Inter dhe PSG. Palët janë përfshirë në negociata, përplasje dhe miliona në tavolinë këtë periudhë, por sot është dita finale....

“Ekonomia ruse drejt kolapsit, lufta në Ukrainë është e humbur”, ish-bashkëpunëtori i Putinit: Presidenti...

Analisti politik Abbas Gallyamov, njeriu që dikur shkroi fjalimet e presidentit rus Vladimir Putin ka paralajmëruar se në Rusi mund të ndodhë një grusht...

Pse Berisha po e degradon “kauzën Charles McGonigal”?

Mero Baze Skandali që ka shkaktuar në SHBA historia e Charles McGonigal, ish- zyrtarit të lartë të FBI, po vazhdon të ndiqet me vëmendje nga...

Operacioni “Fijet”/ Çmontohen 155 kamera “spiune” në Tiranë, nën hetim 37 persona

Policia e Tiranës njofton se ka çmontuar dhe sekuestruar 155 kamera sigurie të vendosura nga grupet kriminale. Sipas policisë, për rrjedhojë janë vënë nën...