29.09.2022 05:30
Home Tags Sung Kim

Tag: Sung Kim

Dj PM i sqaron të gjitha në lidhje me raportin me Sarën

“Big Brother VIP” padyshim që prej fillimit ju ka mbajtur të ‘gozhduar’ para ekranit të televizorit. Debatet, diskutimet, rrëfimet nga jeta personale, takimet emocionuese,...

“Bujtina Xhabakja” në Belsh, investim përmes programeve të AZHBR-së

“Bujtina Xhabakja” në Belsh ka hapur dyert e mikpritjes për vizitorët, si një prej investimeve të thirrjes së dytë, përmes programeve të mbështetjes AZHBR/IPARD...

Gazetarja sportive rrëzohet në emision, videoja bëhet virale

Gazetarja italiane e sportit, Diletta Leotta ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ngjarjen e fundit. Leotta ishte e ftuar në një emision, ku...

Ja cilat janë shenjat e Horoskopit që shpërndajnë vetëm buzëqeshje rreth tyre

Me jetën e përditshme dhe lajmet e pakëndshme të vazhdueshme që dëgjojmë, nuk është e lehtë të ruajmë optimizmin dhe humorin tonë të mirë....

Ndahet nga jeta këshilltarja bashkiake, Veliaj mesazh prekës: Mësuese, nënë, aktiviste dhe këshilltare shembull

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka ndarë me ndjekësit një mesazh prekës për ndarjen nga jeta të këshilltares bashkiake Dorina Kuka në...

Pesë fazat e Alzheimerit/ Çfarë duhet të dini rreth tyre

Shumica e njerëzve që kanë humbje të kujtesës nuk kanë një diagnozë specifike. Por nëse keni informacion e duhur rreth gjendjes tuaj, mund të...

Inflacioni në Gjermani shkon në 10%, vlera më e lartë në 70 vitet e...

Inflacioni arriti në 10% në Gjermani, duke shënuar vlerën më të lartë në 70 vitet e fundit. Shifra të ngjashme u regjistruan vetëm për...

E pazakontë/ Gazetarja mbulon mikrofonin me prezervativ që mos e lagë shiu

Një gazetare nga Florida e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka bërë një raportim të pazakontë. Për shkak të erës shumë të fortë dhe...

Ronaldo duhet ta dojë dhe t’i bëjë favor vetes, duhet të…

Antonio Cassano është rikthyer të flasë për Cristiano Ronaldon, i cili ka pësuar rënie të formës. Ish-futbollisti italian thotë se ylli portugez duhet t’i...

Zbulohet shkaku pse ndërroj jetë Mbretëresha Elizabetë II, publikohet certifikata përfundimtare e monarkes

Mbretëresha Elizabetë II vdiq nga pleqëria, këtë gjë e ka treguar certifikata e saj e vdekjes. Në të tregohet se monarkja më jetëgjatë në...