08.12.2022 11:26
Home Tags Slobodan Milošević

Tag: Slobodan Milošević

Trendi për dimër: Pallto ngjyrë të bardhë bore

Dukja monokromatike dimërore e bardhë lehtë arrihet me detaje të shkëlqyera argjendi të cilat janë neutrale dhe nuk do të prishin përshtypjen e palltos...

Sot ‘Dita e Rinisë’, Rudina Hajdari: Sa herë jam e demoralizuar, i rikthehem kësaj...

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka uruar 8 dhjetorin, ‘Ditën e Rinisë’. Me një postim në rrjetet sociale, ish- deputetja shkruan se herë që ndihet e...

WhatsApp bën ndryshimin e madh për aplikacionin, ja cila është risia e fundit!

WhatsApp më në fund ka shtuar krijimin e avatarëve të personalizueshëm për përdoruesit e tij. Kjo do të thotë që tani mund të krijoni një...

Klitschko: Kievi kërcënohet nga një apokalips si në filmat e Hollivudit

Kryetari i Kievit, Vitali Klitschko gjatë një bisede për Sky News, ka thënë se në kryeqytetin ukrainas po i pret apokalipsi nëse vazhdojnë sulmet...

Kush tradhton më shumë, burrat apo gratë dhe kush do ta falë më lehtë...

Nuk ka asnjë justifikim për tradhtinë bashkëshortore, pavarësisht nëse është faji i burrave apo grave. Nëse vjen deri te pika që doje dikë tjetër, zgjidhja...

VIDEO/ Po tërbon rrjetin, Hakimi bën tifozët zikaltër të ëndërrojnë: Gjithmonë Forca Inter!

Maroku padiskutim është surpriza e madhe e Botërorit të Katarit deri më tani, teksa në fazën e 1/8-ve kanë eliminuar me penallti Spanjën, pasi...

“Politika nuk do jetë më kurrë si ajo e para 6 dhjetorit”, mesazhi i...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Flamur Noka, ka dhënë një mesazh të shkurtër por të fortë, teksa deklaroi se pas sulmit të Sali Berishës...

Armina Mevlani flet hapur për një fëmijë pas dasmës: Emrat i kam gjetur…

Moderatorja dhe blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh tashmë është në një romancë me Shkëlzen Berishën. Vetëm pak kohë...

Media portugeze lëshon lajmin “bombë”: Cristiano Ronaldo ka kërcënuar se do largohet nga skuadra!...

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të stërvitet me lojtarët zëvendësues dhe ka ndjekur orarin e rregullt në palestër, pasi u la jashtë fushës për pjesën...

3 shenjat me fat të kësaj jave

Kjo javë do na mësoj të fokusohemi. Ka shumë për të përpunuar dhe marrë parasysh këtë javë – si në aspektin profesional ashtu edhe...