08.06.2023 02:20
Home Tags Showtime

Tag: showtime

..

“Nuk kam dijeni”, Vangjush Dako mohon në gjykatë akuzat e SPAK për shpërdorim detyre

Ish-kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka mohuar akuzat e SPAK. Në lidhje me pallatin qe prokuroria thotë se është dhënë leja në kundershti me...

Gjiknuri takon zyrtarin e lartë gjerman Niels Annen: Diskutuam mbi zhvillimet politike në Shqipëri...

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri zhvilloi një takim pune me Niels Annen, Sekretarin e Shtetit në Ministrinë e Bashkëpunimit Ekonomik të Republikës...

Rama takim me presidentin estonez në Tiranë: Kënaqësi të pres për herë të parë...

Kryeministri Edi Rama ka mirëpritur në një takim presidentin estonez, Alar Karis. Menjëherë pas përfundimit të konferencës për shtyp mbi situatën në Veriun e Kosovës,...

Australia ndalon simbolet naziste për t’i luftuar grupet ekstremiste

Australia ka bërë të ditur më 8 qershor se do ta prezantojë një vendim për t’i ndaluar simbolet naziste në vend, në tentim për...

Mbledhja e tensionuar/ “Vetëm gara e ndershme, do të na nxjerrë me dinjitet para...

Deputetja e PD-së Flutura Açka ka publikuar sot fjalën e saj në mbledhjen e Kryesisë që u shoqërua me tensione e debate lidhur me...

“Do të luaj edhe 2-3 vite”, Ronaldo zbulon të ardhmen, ëndrrën e tij pasi...

C.Ronaldo mbylli një sezon pa trofe në Arabinë Saudite, sezoni i tij i parë jashtë Evrope, larg futbollit të madh, por ky fakt nuk...

Nikoll Lesi: Arrestime, arrestime. Do të kemi një vit të madh arrestimesh në politikë....

Nikoll Lesi shkruan në gazetën e vet se ky do të jetë një vit arrestimesh. Sipas tij, pas Vangjush Dakos, radhën e kanë politikanë të...

“Jemi në bashkëpunim me Silvinhon”, Bushi shpall listën: Kam lojtarë që bëjnë futboll të...

Alban Bushi doli sot para mediave për ndeshjen miqësore ndaj Bullgarisë, ku analizoi listën e lojtarëve të grumbulluar. Ai u shpreh besimplotë se Shqipëria...

FOTO: Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez dukej po aq magjepsëse si kurrë më parë teksa iu bashkua të dashurit të saj Cristiano Ronaldo në një event të Minerales...

Qyteti ballkanik i adhuruar nga europianët ndalon turistët të përdorin valixhet

I njohur si një destinacion pushimesh i adhuruar nga europianët dhe britanikët, Dubrovniku në Kroaci me aplikimin e një rregulli të ri, ka shokuar...