31.03.2023 04:25
Home Tags Showtime

Tag: showtime

..

Pse Berisha ka vendosur t’ia lërë partinë me testament Ilir Metës?

Nga Kreshnik Spahiu Natyrisht çdo burrë kur mbërrin në moshën 80 vjeç fillon të mendoj për familjen, fëmijët, pronat, pasurinë, bizneset, punëtorët, stafin se çdo...

Veliaj: “Në rr. ‘Myslym Shyri’ dhe në Astir, PS-ja mori më shumë vota në...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shprehet se dyqanet në zonën e rr. ‘Myslym Shyri’ kanë pasur rritje të xhiros pas vendosjes së...

“Kam humbur babanë në det”, aktori i njohur i humorit rrëfen historinë e dhimbshme

Aktori i njohur i humorit, Elvis Pupa ka treguar se po afrohet ditëlindja e të atit të ndjerë dhe për këtë arsye ai ka...

Veliaj për transportin falas: “Ka aventurierë që flasin për avionë e trena falas; Tirana...

Në një intervistë për Neës 24, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se transporti falas është një ide e parealizueshme. “Nuk mund...

Mrekulli me i pas afër, zbuloni se cilat janë 3 shenjat e horoskopit me...

Tri shenjat e horoskopit kanë një karizmë të veçantë që i bie femrave, por edhe një varg paqëndrueshmërishë. 1. Dashi Kur bëhet fjalë për miqësi, Dashi...

Veliaj: Fushata jonë pozitive me ide dhe risi, jo një fushatë çjerrjesh dhe sharjesh

Nga selia rozë, në një intervistë televizive, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se fushata për Tiranën do jetë një fushatë pozitive...

Bimët ‘qajnë’, studimi i ri tregon se ato lëshojnë tinguj me frekuencë të lartë...

“Bimët që janë të dehidratuara ose kërcelli i tyre i prerë lëshojnë tinguj,” studiuesit në Izrael i kanë identifikuar dhe madje i kanë regjistruar...

Hapet kopshti më i ri në Tiranë, Veliaj: Bëjmë më të mirën për fëmijët;...

“Pema e Miqësisë” është kopshti më i ri i përuruar në Tiranë, i cili ndodhet pranë sheshit “Shqiponja”. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion...

Surpriza dhe të papritura të mëdha ju presin! Horoskopi mujor nga astrologu Jorgo Pulla,...

Dashi Fokusi më i madh do të jetë te çështjet ekonomike financiare dhe mundësi të reja punësimi. Në datën 6 kemi hënën e plotë dhe...

50 vjet nga telefonata e parë me celular

Telefonata e parë nga një celular u bë më 3 prill 1973, nga një telefon DynaTac Motorola në madhësinë e një kutie këpucësh në...