24.03.2023 12:16
Home Tags Sheila

Tag: Sheila

..

Djali e pa në Bllok me një tjetër dhe kuptoi se e kishte gënjyer,...

Duket se ditët e sotme është mjaft e vështirë që të gjesh dikë besnik, ose dikë që mund t’i besosh plotësisht. Dhe këtë në...

Çfarë po ndodh në shtëpinë e “BBVA”? Luizi habit me deklaratën: Më kanë marrë...

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo...

Ylli Pata: “45 ditët e ferrit”, sulme e skandale deri më 14 maj

Tashmë fushata për zgjedhjet lokale ka hyrë në pjesën më të nxehtë të saj, e pritet që nga dita në ditë ajo të jetë...

Qeveria britanike zbardh takimin e Ramës me Sunak: Ambicie për thellimin e marrëdhënieve

Qeveria britanike ka zbardhur takimin e Kryeministrit Edi Rama me homologun e tij britanik, Rishi Sunak në Londër. Qeveria britanike thekson se liderët shprehën ambicien...

Poetja Helena Halilaj rikthehet me një përmbledhje poezish që duhet ta lexoni patjetër

Poetja Helena Halilaj i bëri vetes dhuratën më të bukur për ditëlindje: Një përmbledhje me poezi, të titulluar “Përbri vetes”, duke shënjuar edhe rikthimin...

Campbell: Rama fitues i zgjedhjeve me tre mandate, e ka modernizuar Shqipërinë

Alastair Campbell, ish-zëdhënësi i kryeministrit britanik, Tony Blair e cilësoi sot kryeministrin Edi Rama, “një burrështetas të madh dhe një fitues i zgjedhjeve me...

Ja si i dallon Bora Zemani binjakët Veshaj nga njëri-tjetri

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë...

Fati yt/ Horoskopi 24 mars 2023

DASHI Dielli do ju bëjë të jeni me humor më të mirë gjatë kësaj dite. Do i vlerësoni edhe më shumë të tjerët dhe do...

Rama: Nëse rusët pushtojnë Britaninë, ejani në Shqipëri t’iu mbrojmë nga Putin dhe Braverman

Në kalvarin e agjendës së vizitës së kryeqeveritarit Edi Rama në Britani ishte dhe bashkëbisedimi në Chatham House. Kjo e fundit njihet gjithashtu si Instituti...

Deputetët që po ikin gjithë gëzim nga Parlamenti

Nga Mero Baze/ Dy deputetë të “Foltores” së Berishës, Luçiano Boçi dhe Belind Këlliçi e kishin sot ditën e fundit në Kuvend. Të dy do...