06.02.2023 02:54
Home Tags Shba

Tag: shba

..

A është i juaji në listë? Hiqeni urgjent, shumë fjalëkalime po qarkullojnë në “DarkWeb”

Përdoruesit mesatarë të kompjuterëve, tabletave ose smartfonëve shpesh hapin profile të përdoruesve për rrjete, shërbime dhe platforma të ndryshme online. Qoftë pazar, përdorimi i...

Mundësi pune për Akrepin, udhëtim për Shigjetarin, Meri ka lajme për të gjitha shenjat...

Dashi Sot fillon perballja me nje deshire te madhe per tu ndjere te plotesuar ne dashuri! Demi Nje ceshtje familjare nuk do hapet per mire ne diten...

‘Goditja zgjati 100 sekonda’, sizmologu britanik: Mund të ketë pasgoditje më të madhe se...

Një sizmolog britanik, Stephen Hicks, ka thënë se tërmeti në Turqi ishte nga më të këqinjte. Ajo ka paralajmëruar se Turqia dhe Siria mund...

E frikshme/ Ja zhurma që shkaktoi tërmeti 7.7 ballë në Turqi

Pak më herët një tjetër tërmet shkatërrues goditi juglindjen e Turqisë me epiqendër këtë herë në qytetin e Kahramanmaras. Mediat turke kanë bërë publik...

Tërmeti katastrofik, BE mobilizon mbi 10 ekipe shpëtimi për të ndihmuar Turqinë

Më shumë se 10 ekipe shpëtimi janë mobilizuar nga Bashkimi Europian për të ndihmuar Turqinë pas tërmetit që goditi Turqinë. Komisioni Europian në një deklaratë...

Mos bashkëpunoni me këto shenja të Horoskopit, do t’ju shkatërrojnë!

Asgjë nuk do të shkojë mirë dhe rrënimi juaj financiar është më se i sigurt. Kjo është arsyeja pse nuk duhet të rrezikoni partneritetin...

Debati për rrugën “Ibrahim Rugova”, Veliaj: “Rruga është zgjatur me 300 metra; Bashkë me...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka sqaruar në një intervistë për ‘Top Neës’ se rruga “Ibrahim Rugova” nuk është shkurtuar, siç është...

Luizi dhe Kiara tregojnë planet për të pasur një fëmijë, ndërhyn menjëherë Olta Gixhari

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

Premier League heton Man.City, mbi 100 akuza, “qytetarët” rrezikojnë dënime drastike

Premier League ka hapur një hetim ndaj Man.City për shkelje të rregullave të Fair Play Financiar dhe jo vetëm. Klubi i sheikëve akuzohet për...

Turqia nuk gjen qetësi, përsëriten lëkundjet e orëve të para të mëngjesit

Turqia nuk po gjen qetësi sa i përket lëkundjeve të tërmetit. Pas atij të orëve të para të mëngjesit me magnitudë 7.8 që shkaktoi...