01.02.2023 12:45
Home Tags Rusia

Tag: Rusia

..

Vendoret/ ‘Lufta’ e PD zhvendoset në KQZ, Celibashi: Jemi në proces verifikimi, ligji dhe...

Procesi i verifikimit për të zgjidhur luftën e zhvendosur të PD-së në KQZ do jetë në përputhje me ligjin. Kjo ka qenë përgjigja e...

Celibashi paralajmëron mosregjistrimin e PD-së në zgjedhje? Kreu i KQZ: Rrezikohet në rast se...

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi ka paralajmëruar një mosregjistrim e partisë më të madhe opozitare, në rast se ngërçi i PD-së vijon. Kreu i...

Lindi foshnjën rreth 5 kg, ndërron jetë 29-vjeçarja në maternitetin “Koço Gliozheni”

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në maternitetin e ri “Koço Gliozheni”. Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka sjellë në jetë foshnjën e...

“Berisha është e shkuara”, Kadilli: Përçarja e opozitës firmos humbjet në 61 bashkitë e...

Fatbardh Kadilli në studion e “Tirana Live” në ABCNEWS tha se Ilirja Celibashi u argëtua teksa foli për problemin me të cilin po përballet...

SONDAZHI: 3/5 e votuesve të prillit 2021: Opozita dhe mediat e kanë ekzagjeruar çështjen...

Nga Eduard Zaloshnja Dje zhvillova një sondazh elektronik kombëtar rreth opionit të publikut mbi çështjen McGonigal, duke e shpërndarë pyetësorin në mënyrë krejt rastësore nëpër...

Sonte në qiell shfaqet kometa e gjelbër që për herë të fundit iu afrua...

Një kometë e gjelbër e zbuluar së fundmi do të afrohet pranë Tokës për herë të parë në 50 mijë vjet. Për herë të...

Protesta e 11 shkurtit, Berisha nuk humb kohë dhe thërret deputetët, çfarë pritet të...

Pasi caktoi dje 11 shkurtin si datë për të mbajtur protestën e radhës, kryetari i PD-së, Sali Berisha do të mbledhë sot Grupin Parlamentar....

Hidhet shorti, ja kur do të performojë Shqipëria në Eurovision 2023 (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Albina Kelmendi do të performojë këngën ‘Duje’ në gjysmëfinalen e dytë të Eurovision, më 11 maj. Përzgjedhja e këngëtares nga Kosova...

Horoskopi për muajin shkurt, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Shkurti ka të bëjë me kënaqësinë. Kjo tregon se pavarësisht nga ndjenjat tuaja për ditën e Shën Valentinit, dashuria rrjedh këtë muaj, yjet tregojnë...

Si ka ndryshuar mafia italiane 30 vitet e fundit

Arrestimi i Mateo Messina Denaros, njërit prej bosëve më famëkeq të mafias siçiliane, Cosa Nostra, u rikujtoi shumë italianëve dhunën ekstreme të treguar nga...