31.03.2023 09:23
Home Tags Ruse

Tag: ruse

..

Berisha nxjerr ‘kartën’ e PPSH/ Kryekomunisti Marko Dajti kandidon për Bashkinë e Tiranës me...

Që kur pranoi të kandidonte për Bashkinë e Tiranës, për Partinë Demokratike, Roland Bejko u vu nën një sulm linçues nga grupimi i Berishës...

Abonetë falas për studentët, Bashkia e Tiranës jep lajmin e mirë: Kioskat do të...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që përdorin transportin publik në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nënvizon se për t’u ardhur në ndihmë...

Fati yt/ Horoskopi 1 prill 2023

Dashi Plutoni dhe Marsi do ua ndërlikojnë paksa punën në jetën tuaj në çift sot. Do debatoni me partnerin/en për disa detaje dhe kjo do...

Përse nuk po gëzon dot Berisha, nga dorëheqjet e rivalëve të PD?

Nga Mero Baze/ Berisha arriti t’i tërheqë dhe shantazhojë disa nga kandidatët e vendosur nga Enkelejd Alibeaj për kryetar bashkie, edhe ashtu të paktë në...

Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë...

Mospërfshirja e personazheve të njohur në historitë e krijuara brenda Big Brother VIP, ka qenë thuajse e pamundur. Politikanë, gazetarë, biznesmenë dhe analistë nuk...

Berisha asgjësoi PD-në, grupi i ‘qylit’ pa fuqi, demokratët ‘jetimë’

Nga Jakin Marena/ Partinë Demokratike nuk di nga ta ‘kapësh’, pasi është bërë copë copë dhe askush nuk i del për zot që të mbledhë...

Investimet në energji/ Rama: Pas parqeve fotovoltaike, nis puna në Skavicë por edhe me...

Shqipëria synon avancimin në prodhimin e energjisë elektrike përmes sistemeve fotovoltaike siç është edhe ndërtimi parkut “Blue 1” në Seman të Fierit një...

Olta: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

Olta mendon se Luizi i përdor vajzat. Teksa bisedonte me Qetsorin, Olta u shpreh se nuk e beson aspak faktin që Luizi është emocional,...

Veliaj: Lista ruse e Ilir Metës/ Kryebashkiaku i Tiranës: Fyese për demokratët që ta...

Teksa zgjedhjet afrohen, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në një prononcim mediatik e ka quajtur fyerje dhe poshtërim që po i bëhet demokratëve,...

Erion Isait i ndodh e papritura, e moshuara: “Pi martini, uiski, shampanjë, raki dhe...

Një e moshuar nga Kolonja e ka bërë të qesh Kryetarin e Bashkisë Erion Isai, teksa i ka pranuar se është fanse e Luizit...