29.01.2023 08:07
Home Tags Rekomandim

Tag: rekomandim

..

Ç’po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të...

E ka thënë mjaft herë tashmë Olta Gixhari në bisedë me banorët e tjerë që kundërshtari i saj në lojë, Luiz Ejlli do të...

Bjordi në një lidhje dashurie me aktoren e njohur?

Bjordi Mezini ka zbuluar disa detaje nga lidhja e tij e dashurisë. Duke folur për të dashurën e tij, ai duket se na ka bërë...

Tragjedia shekspiriane e mbretit Charles dhe e djemve të tij inatçorë

Sikurse i tha gazetari i ITV, Tom Bradbi, Princit Herri gjatë asaj që ishte intervista mbretërore më e dhimbshme që kur Diana dha një...

Ishte ministër i Millosheviçit, BE sanksionoi Vuçiçin gjatë luftës në Kosovë

Është i ditur fakti që presidenti serb Aleksandër Vuçiç gjatë regjimit të Sllobodan Millosheviçit ishte ministër i Informimit, gjë që e përndjek edhe sot...

“Dyshoja se burri më tradhtonte”, gruaja: U shokova kur i lexova mesazhet se me...

Eriselda ka ardhur në “Shihemi në Gjyq” me një deklaratë shumë të fortë kundrejt bashkëshortit të saj. Në insertin prezantues të rubrikës nga “E...

Pioli me këmbë në tokë: Trofeu ynë do jetë prezenca në Champions

Milan humbi 2-5 me Sassuolon në "San Siro" për javën e 20-të në Serie A, duke u pozicionuar në pozitën e katërt momentalisht, teksa...

‘Do e prekim në pikën e dobët’, dy banore thurin plane kundër Luizit

Dy nga banoret e BBV, Nita Latifi dhe Diola Dosti kanë synim të godasin Luizin me pikën e tij më të dobët brenda shtëpisë....

Papa thirrje izraelitëve dhe palestinezëve t’i japin fund dhunës

Papa Françesku u bëri thirrje Izraelit dhe palestinezëve që të hyjnë në dialog duke shprehur keqardhje për valën e fundit të dhunës. Papa u...

Premtimi i Armaldos: Po bëra më debat me ty do marr valixhen do...

Debati me Armaldon duket se Valbonën e ka prekur shumë. Gjatë orëve të mbrëmjes, Valbona është shprehur se nuk ndihet mirë, dhe se kërkon...

Veliaj: Gjysma e parave me të cilat blihet pronë në Tiranë, vijnë nga sistemi...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i është përgjigjur edhe një tjetër teme që shpesh përbën debat sa i takon ndërtimeve në Tiranë, lidhur me...