08.02.2023 10:09
Home Tags Rama

Tag: rama

..

Rama: Realizohen 25% e punimeve në Unazën Verilindore të Tiranës

Në Unazën Verilindore të Tiranës po vijon puna për përfundimin e veprës infrastrukturore ndërsa deri tani realizimi fizik ka arritur në masën 25%. Kryeministri Edi...

Raporti mes Venusit dhe Uranit, 2 shenjat e Horoskopit që do të kenë fat

Disa shenja do të kenë disa ditë mjaft të këndshme për shkak të një kontakti mes Venusit dhe Uranit. Nëpërmjet këtij gjashtëkëndëshi të gjithë...

Krifca: Në BE do të hyjmë me identitetin tonë tradicional, produktet që kemi certifikuar

Ministrja e Bujqësisë, Frida Krifca tha se bujqësia vazhdon të ecë me hapa pozitivë pavarësisht sfidave me të cilat është përballur ky sektor që...

Shtëpia e Bardhë: Balona kineze përgjimi kanë fluturuar mbi pesë kontinente

Në të shkuarën, katër balona spiune kineze kanë fluturuar mbi Shtetet e Bashkuara mbi vendndodhje që konsideroheshin “me interes për kinezët”, tha Pentagoni të...

Efi ka një mesazh për mbështetësit e saj: Tregoni sa të mirë jeni

Ditën e sotme, përmes një videoje, Efi i është drejtuar për herë të parë publikisht të gjithë fansave të saj, të cilët sipas Efit...

Detaji në hetimet e SPAK, që rrezikon Shkëlzen Berishën

SPAK njoftoi sot se ka dërguar ish- ministrin e Mbrojtjes, Fatmir Mediun, për gjykim në Gjykatë e Posaçme për rolin e tij në skemën...

Fati yt/ Horoskopi 9 shkurt 2023

Dashi Sot juve qe jeni ne një lidhje do keni një dëshirë te papërmbajtur për t’i bere gjerat sa me serioze. Do flisni hapur me...

Zelensky në Londër kërkon avionë modernë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, u tha ligjvënësve britanikë të mërkurën se do të bënte gjithçka që mundej për ta bindur botën që t’i...

Gërdeci, historia e panjohur politike ku PD nuk ju ngjit familjes Berisha!

Nga Ylli Pata/ Hapja zyrtare e hetimeve mbi tragjedinë e Gërdecit, kanë sjellë në skenën politike shqiptare një lëvizje tektonike në një shkallë të lartë...

‘E pashë në ëndërr’, Dea qan për largimin e Amosit

Dea Mishel i tregoi mëngjesin e sotëm Teas, se ajo kishte parë në ëndërr Amosin. Ajo u shpreh se po e përjeton shumë largimin...