28.03.2023 10:09
Home Tags Raimondo D’Inzeo

Tag: Raimondo D’Inzeo

..

Kim Jong Un bën thirrje për rritje të prodhimit të “materialit bërthamor”

Lideri koreanoverior, Kim Jong Un, i ka bërë thirrje shtetit të tij që të zgjerojë prodhimin e “materialeve bërthamore të shkallës së armëve” për...

Rama siguron gazetarët e Top Channel: Vazhdoni me kurajo, askush nuk ka për t’iu...

Me siguri të plotë, kryeministri Rama ka siguruar mbrëmjen e sotme në “Top Story” gazetarët e Top Channel të vazhdojnë të qetë aktivitetin e...

Jay-Z shpallet reperi më i pasur me 2.5 miliardë dollarë

Me pasurinë e tij totale që i kalon 2.5 miliardë dollarë, Jay-Z , i njohur si Sean Corey Carter, është reperi më i pasur...

Sulmi në Top Channel, reagon Arbana Osmani: Nuk gjej fjalë për të ngushëlluar 3...

Moderatorja Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë për sulmin ndaj “Top Channel”, ku për pasojë mbeti i vrarë një person, Pal Kola,...

Paralajmërimet e Meri Shehut për javën: Ish-i trondit Peshqit, Virgjëresha kujdes nga Demi

Java e fundit e Marsit vjen me një rreshtim planetësh që do të funksionojë si një matës force për shenjat e zodiakut. Astrologia...

‘Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara’! Habit banori i...

Aktori i humorit, Elvis Pupa, ishte larguar nga vëmendja e mediave, duke shijuar jetën mes SHBA dhe Australisë. Por me rikthimin e tij në Big...

Sylvinho: Humbje që dhemb por ne bëmë një ndeshje me zemër

Trajneri i Kombëtares, Sylvinho u shpreh i kënaqur me lojën e skuadrës në fushën e lojës por jo me rezultatin e arritur. Pas ndeshjes...

Gruaja vret bashkëshortin live në Facebook

Një grua në Mississippi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është arrestuar pasi vrau në gjaktftohtësi bashkëshortin e saj në shtëpi. Policia e Lowndes...

Horoskopi për sot, 28 mars

Dashi Shefi juaj ose një koleg i vjetër ka vënë re arritjet tuaja të fundit. Kjo i frymëzon ata që t'ju besojnë më shumë përgjegjësi...

Humbja e kombëtares, Rama: Nuk kuptoj nga futbolli, po pashë një Shqipëri dinjitoze dhe...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas humbjes që Shqipëria pësoi në ndeshjen e parë të eleminatoreve të kampionatit Europian kundër Polonisë me shifrat 1-0. Përmes...