26.03.2023 01:40
Home Tags Ra’am

Tag: Ra’am

..

Zyrtarisht kandidat për bashkinë e Shkodrës, Beci: Jam gati për të marrë sfidën e...

Deputeti socialist, qe sonte u shpall kandidat per Bashkine Shkoder, ka reaguar në Facebook pas zyrtarizimit nga selia e Partise Socialiste. Duke pranuar kandidimin si...

Debatet që do të formojnë një Parti të re Demokratike

Mero Baze Brenda 24 orëve Partia Demokratike zyrtare ka kaluar një cikël debatesh të ashpra brenda saj dhe ka vënë në provë aftësinë e saj...

Përfundon mbledhja e PS, miratohen 61 kandidatët për kryetarë të Bashkive

Partia Socialiste ka përfunduar mbledhjen e kryesisë ku ka vendosur kandidatët për 61 bashki në gjithë vendin. Debatet më të ashpra kanë qenë për...

Mospjesëmarrja në zgjedhje është tradhti

Nga Ergys Mërtiri Paradokset nuk mbarojne. Ndersa strukturat e PD-se, kryetaret e degeve dhe kryesia mezi presin te hyjne ne zgjedhje, deputetet, ne shumicen e...

Personat që zgjohen herët janë më të lumtur

Koha kur zgjoheni në mëngjes ose në mbrëmje ëshë e përcaktuar në bazë të ADN-së dhe kjo mund të ketë ndikim në gjendjen shpirtërore...

Depresioni pas lindjes, çfarë duhet të keni kujdes

Lindja e një fëmije mund të shkaktojë një sërë emocionesh të fuqishme, nga lumturia tek frika dhe ankthi. Por mund të rezultojë dhe në...

Kiara merr vendimin e madh nëse nuk largohet sonte: Do të bëj dashuri me...

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë dyshja e dashuruar brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Dy të nominuarat e kësaj jave, Olta dhe Kiara...

Ushqimet miqësore për trurin dhe kujtesën

Sipas disa kërkimeve shkencore kujdesi ndaj ushqimeve që zgjedhim të konsumojmë çdo ditë, mund të uli rrezikun për t’u prekur nga Alzheimeri (sëmundje që...

Asnjë ndryshim në 5 bashkitë e qarkut Tiranë, kryetarët aktualë rikandidojnë në 14 maj!...

Nuk ka asnjë ndryshim të emrave që do kandidojnë në zgjedhjet lokale të 14 majit në 5 bashkitë e qarkut të Tiranës. Këtë e...

Në 3 bashkitë e qarkut të Lezhës, socialistët rikonfirmojnë kryebashkiakët aktual

Kryesia vendosi që në Lezhë do të rikandidojë të 3 kryebashkiakët aktual. Ndërkohë janë miratuar edhe përbërrja e listës së këshillave Bashkiak. Lezhë-Pjerin Ndreu Kurbin-Majlinda Cara Mirditë-Ndrecë...