08.12.2022 09:40
Home Tags Qipro

Tag: qipro

Gerard Pique po rikthehet me Shakirën? Futbollisti duket se është drejt ndarjes nga Clara...

Viti i kaluar ka qenë shumë i ndërlikuar për ish-futbollistin e Bareclonës Gerard Piqué dhe të dashurën e tij Clara Chia , dhe ka...

Dita e Rinisë, Begaj: Idealet e studentëve të dhjetorit ’90 duhet të na frymëzojnë...

Presidenti Bajram Begaj thotë se 8 dhjetori i 32 viteve më parë ndau përfundimisht historinë e shtetit shqiptar në dy epoka. Sipas Begajt, është...

Dhuna ndaj Berishës, deputeti i PD: Ditë e gabuar për protestë, nuk kishte as...

Për deputetin e PD-së Kreshnik Çollaku, protesta e Sali Berishës, nuk ishte në një ditë të duhur, për shkak të Samitit të BE me...

“Dita e Rinisë”, sot 32 vite nga Lëvizja Studentore që solli demokracinë

Sot shënohen 32 vite nga Lëvizja Studentore e dhjetorit, që njihet si ndryshe si Dita Kombëtare e Rinisë. Prej vitit 2009, me vendim të...

Horoskopi për sot 8 dhjetor

Dashi Fakti që nuk pranoni Jo-në, do t`ju japë rezultate. Ju e dini se çfarë doni dhe dikush ju detyrohet një nder të madh. Është...

“Qeshu, rini! Qeshu! Bota asht e jote”, kryeministri Rama përkujton 8 Dhjetorin

Kryeministri Edi Rama në Ditën e Rinisë ka zgjedhur vargjet e poetit të madh Migjeni për të përkujtuar 8 dhjetorin. “Mirëmëngjes, dhe me vargjet e...

Vranësira dhe kthjellime, ja si parashikohet moti sot

Për ditën e enjte vendi ynë pritet të vijojë jetë nën ndikim të masave ajrore të paqëndrueshme. Moti parashikohet me vranësira dhe intervale kthjellimi. Reshje...

Elon Musk ‘ra nga froni’! Për pak kohë, njeriu i dytë më i pasur...

Elon Musk humbi përkohësisht ‘titullin’ e tij si njeriu më i pasur në botë pasi aksionet e Tesla ranë dhe Twitter u ble për...

Mund të udhëtohet në 180 vende! Ja cila është pasaporta më e fuqishme në...

Pasaporta e Emirateve të Bashkuara Arabe është më e fuqishmja në botë, pasi sipas një studimi të ri, mbajtësit e saj mund të udhëtojnë...

Hëna e plotë e dhjetorit/ Kujdes! Ja shenjat e horoskopit që preken nga ndryshimet

Hëna e Plotë e Dhjetorit ndodh nesër, në datën 8 të muajit dhe është hëna e fundit për vitin 2022. Ajo zhvillohet në shenjën...