04.10.2022 02:08
Home Tags Politike

Tag: politike

Pse Berisha nuk merr dot Veriun e PD?

Nga Mero Baze Prej fillimit të “Foltores” një vit më parë, Berisha rezistencën kryesore e ka pasur në Veri të vendit, aty ku dhe PD...

Kujdes! 1500 euro dhe 5 vjet në pritje, agjencia mashtron qytetarët për punë në...

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e një agjencie punësimi në Tiranë, e cila mban plot 5 vjet në pritje qytetarët për...

Kushi nga kuvendi për çështjen “Mehmet Akif”: Pronarët shkelën ligjin! Të gjithë jemi të...

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi në seancën e sotme parlamentare foli dhe një herë për shkaqet që çuan në mbylljen e kolegjit...

VIDEO/ Dështon takimi i Sali Berishës, gafa epike e militantit të PD që e...

Dështon takimi i Sali Berishës me militantë të PD që pretendonin se janë larguar nga puna nga qeveria socialiste. Ironia e takimit e arriti...

Horoskopi ditor, e martë 4 tetor 2022

Dashi Do e shijoni deri ne maksimum kete dite kaq te bukur per dashurine dhe do ndiheni te plotesuar. Gjithsesi, kjo nuk do te thote...

Manastirliu: Nuk është prekur menuja e fëmijëve në “Zyber Hallulli”. Mos i quani jetimë,...

Nga salla e Kuvendit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu u është përgjigjur akuzave të ditëve të fundit të bëra nga opozita,...

Skemë mashtrimi për kriptomonedhat, Kim Kardashian përfundon në “duart e drejtësisë!” Të gjitha akuzat...

Kim Kardashian ka rënë në ‘duart e drejtësisë’ pas një postimi në Instagram duke promovuar një aset kriptomonedhë që është kritikuar si një skemë...

Guardiola flet për dallimin mes Haalandit dhe Messit, argjentinasi vazhdon të jetë tjetër nivel...

Pep Guardiola foli për dallimin në lojë mes Erling Haalandit dhe Lionel Messit. Trajneri i Manchester Cityt iu përgjigj pyetjes nëse dy lojtarët mund të...

Njihuni me shenjat e Horoskopit që shpenzojnë shumë para

Disa persona janë të aftë që paratë e tyre t’i kursejnë në maksimum. Por, ka të tjerë që e kanë ‘të pamundur’ të kursejnë para...

Ish-i dashuri i nxjerr të gjitha fotot in time sportistes së njohur, ua shpërndan...

Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit ishte e ftuar në “Dubai Desert Classic”.Ajo konsiderohet si lojtarja më se ksi në historinë e...