02.12.2022 07:29
Home Tags PD

Tag: PD

Zbardhet skema: Kur dhe si do ta marrin pensionistët shpërblimin e fundvitit

Drejtori i Përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore, Astrit Hado, ka zbardhur skemën për shpërblimet e fundvitit. Pas miratimit të dhënies së bonusit prej 5,000...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 2 Dhjetor 2022

Dashi Ata qe jane ne nje lidhje do mendojne t’i cojne gjerat edhe me tej. Mund te planifikojne sot fejesa apo edhe martesa. Pritet nje...

Shqiptari shtiret si vajzë në ‘Messenger’ dhe i zhvat 18 mijë euro italianit që...

Një 41-vjeçar shqiptar është shtirur si vajzë dhe fillimisht me mashtrim e më pas me kërcënime i vodhën 18 mijë euro një burri me...

Detaje/ Nga Belgjika me gomone drejt Anglisë, 12 shqiptarëve u ndodh e papritura

Dy persona janë arrestuar në Nottingham të dyshuar për përfshirje në një tentativë të dështuar për të kontrabanduar emigrantë shqiptarë drejt Britanisë së Madhe...

Doni të flisni me veten? Whatsapp ua ofron këtë mundësi, njihuni me ndryshimet e...

Versioni i përditësuar i WhatsApp ka ardhur me disa ndryshime, më saktësisht me 3 opsione të reja që duhe t'i hidhni një sy se...

Pasi i dolën mesazhet me futbollistin këngëtari shqiptar e la, reagon modelja: Jam e...

Fero dhe Arbenita janë shndërruar në personazhet më të përfolur të momentit, dyshja nuk ndiqen me njëri-tjetrin më në rrjetet sociale dhe kjo u...

“Do kemi kthime pas”, Meri Shehu rendit shenjat më me fat për muajin Dhjetor

Astrologia Meri Shehu, ishte e ftuar në këtë fillim muaj në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, ku ka zbuluar renditjen e shenjave...

Alibeaj ‘shuplakë’ Berishës nga Brukseli: Protesta më 6 dhjetor jo rruga e duhur

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka dalë kundër kryedemokratit, Sali Berisha në lidhje me protestën që do të zhvillohet më...

Ronaldo paralajmëron kundërshtarin e nesërm: E duam vendin e parë në grup

Cristiano Ronaldo ka reaguar përmes rrjeteve sociale, një ditë para ndeshjes së fundit të Portugalisë në Grupin H, kundër Koresë së Jugut. 37-vjeçari mes tjerash...

Ambasadori Guido De Sanctis nis detyrën si Kryetar i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri

Ambasadori Guido De Sanctis filloi sot detyrën e Kryetarit të Prezencës së OSBE-së në Shqipëri. “Jam i lumtur t’i bashkohem Prezencës në Shqipëri dhe të...