31.03.2023 11:38
Home Tags Partia Socialiste

Tag: Partia Socialiste

..

Mazhoranca dhe opozita në një tavolinë për spiunët e ish sigurimit të Shtetit! Balla:...

Mazhoranca dhe opozita janë bashkuar në një tryezë për të diskutuar rreth aksesit në dokumentet historike dhe hapjen e dosjeve të ish-Sigurimit të Shtetit....

“Shko vishu se na mbyte” – Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e...

Mbrëmja e kaluar në shtëpinë e Big Brother VIP Albania ishte më argëtuese siç ka ndodhur këto ditët e fundit. Pas një spektakli të së...

Ministrja e Financave: Në 2022 rritja ekonomike ka qenë 4.84%! Ndërtimi në vendin e...

Rritja e ekonomike për vitin 2022 ka qenë 4.48%. Kështu bëri me dije ministrja e Financave dhe e Ekonomisë në një konferencë për mediat....

Këto shenja të Horoskopit nuk mund ta pranojnë ndarjen

Ndarjet janë të vështira dhe secili person i trajton ato ndryshe. Qoftë një lidhje e gjatë apo e shkurtër, ka nga ata që do...

Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, Balla: Prokuroria të kishte nisur menjëherë hetimet! Kanë dalë...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka komentuar lidhjet ruse të Monika Kryemadhit duke thënë se Prokuroria duhet të kishte nisur hetimet....

Nënshkruhet Marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë, Rama: Garanton të kushtet për...

Është nënshkruar marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë. "Nënshkruhet Marrëveshja për Sigurimet Shoqërore mes Shqipërisë dhe Bullgarisë. *Shqipëria shënon një tjetër sukses...

Ligji për hapjen e dosjeve, Balla i hapur për bashkëpunim me Alibeajn: Propozimi i...

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla është i hapur për bashkëpunim me Enkelejd Alibejn për ligjin e hapjes së dosjeve. “Kush ka qenë...

Të godasësh qiellin me dy gishta

Nga Klevis Bakillari Shpeshherë shoqëria shqiptare është konsideruar e pastrukturuar. Jepen argumenta si: kushtëzimi në përshtashmëri për mbijetesë ndaj invazioneve ndër shekuj, përplasjet...

Tropojë, mbante kallashnikov pa leje në banesë, në pranga një 73-vjeçar

Një 73-vjeçar në Tropojë është vënë në pranga pasi iu gjet një kallashnikov pa leje në banesë. Bëhet fjalë për Demush Hajdarajn, 73-vjeç i cili...

Paditi KQZ-në dhe kërkoi shfuqizimin e regjistrimit të koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’ në zgjedhjet e...

Kolegji Zgjedhor Gjyqësor ka rrëzuar ankimimin e bërë nga Partia Demokratike e drejtuar nga kryetari i Komanduar Enkelejd Alibeaj. PD përmes Indrit Sefës kërkoi...