30.03.2023 10:34
Home Tags Partia Socialiste

Tag: Partia Socialiste

..

Veliaj në Opinion, tregon me detaje se si do të funksonojë Piramida, qendra më...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur lidhur me projektin që po zhvillohet te Piramida në Tiranë. Për emisionin “Opinion”, Veliaj tha...

Sondazhi/ Sa besim keni tek Rama? 57.2% e shqiptarëve e besojnë kreun e qeverisë

57.2% e shqiptarëve kanë besim tek kreu i qeverisë, Edi Rama, sipas sondazhit të realizuar nga Top Channel në bashkëpunim me kompaninë “Angi Richerce”. Në...

Më të paguarit në Francë, futbollistët e PSG-së “zaptojnë” 10-shen e parë

Prestigjozja L’Equipe ka publikuar artikullin vjetor mbi pagat e lojtarëve të Ligue 1. Siç pritej, lojtarët e PSG-së janë atë që fitojnë më së...

Luizi këndon brenda shtëpisë së “BBVA” dhe ka ‘dy fjalë’ për reperin e njohur

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës. Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të...

BE rrit objektivat e saj për energjinë e rinovueshme

Institucionet e Bashkimit Evropian (BE) siguruan marrëveshje për të rritur objektivat e tyre në përdorimin e energjisë së rinovueshme​​​​​​​ si pjesë e planit të...

FOTOT/ Transformimi i frikshëm i Simon Cowell, çfarë ka ndodhur me yllin britanik të...

Ylli i televizionit, Simon Cowell ka shqetësuar jo pak fansat e tij në daljen e fundit publike. 63-vjeçari është fotografuar jashtë ambienteve ku mbahet...

‘Kush të ndau prej meje?’, Dea flet me të ëmën dhe shpërthen në lot

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP kanë pasur mundësi të komunikojnë me familjarët. Dea u përlot sapo dëgjoi zërin e mamasë së...

Dy mite te rreme mbi përçarjen e PD , që duhen shembur për t’i...

Nga Flamur KUÇI/ Në kënetën ku, prej vitesh, ka rënë PD, aty ku kasta sunduese i ka zënë frymën mbështetësve njësoj siç shkurret i zënë...

Gara për Tiranën/ Bejko: Me Këlliçin kemi qenë brenda një PD-ja, Berisha na ndau

Roland Bejko ka folur për garën për Tiranën, duke thënë se me Belind Këlliçin nuk ka asgjë personale. Fajin për ndarjen e tyre, ia...

Linçimi berishjan; një strategji terrori në politikën shqiptare

Nga Ylli Pata/ Sulmi me batare në ditët e fundit ndaj Roland Bejkos dhe Edvin Kullurit nga mediat pranë Berishës kanë pjesë e një serie...