08.12.2022 08:46
Home Tags Pandemia

Tag: pandemia

Ish ministri i Brendshëm, Lleshaj: Vëmendja tek samiti, jo grushti. Politika nuk po i...

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha në një intervistë për Euronews Albania se incidenti me Berishën po eklipson rëndësinë e samitit. Sipas tij, grushti që...

Doni të keni më shumë para? Ja çfarë duhet të bëni natën e ndërrimit...

Nata e Vitit të Ri është kulmi i ditëve festive për shqiptarët, që i impenjon në çdo gjë, duke filluar që nga punët e...

23 futbollistë rrezikojnë gjysmëfinalen/ Anglia luan e qetë, Franca dhe Portugalia në hall

Pas një pauze dy ditore, të premten Kupa e Botës do të ristartojë për të zhvilluar katër ndeshjet ndeshjet çerekfinale, aty ku bëjnë pjesë...

Alfred Lela bën humor me rrahjen e Berishës: Me këto syzet e diellit më...

Sali Berisha ditën e sotme në daljet e tij publike u shfaq me syze për t'u përpjekur për të mbuluar hematomat e shkaktuara në...

Tite u përgjigjet kritikave: Nëse më duhet të kërcej përsëri, do të kërcej

Tite u përgjigjet kritikave: Nëse më duhet të kërcej “Ata që na sulmojnë për këto festime nuk e njohin kulturën e Brazilit, mënyrën e brazilianëve,...

Urimi i ministres Muzhaqi në Ditën e Rinisë: Me punë e përpjekje, çdo gjë...

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, nëpërmjet një video të publikuar në mediat sociale, ka përcjellë urimet e saja për të...

Zbulohet emri/ Procedurat e zëvendësimit, ja kush vjen në vend të ambasadores Yuri Kim

Në mbarim të mandatit të ambasadores Yuri Kim Departamenti amerikan i shtetit ka nisur procedurat e zëvendësimit. Gazetari Top Channel Muhamed Veliu duke iu referuar...

Një roje nga Elbasani gjen çantën plot me euro dhe ia kthen pronarit, shpërthen...

Një roje nate në një lokal të qytetit të Elbasanit është përballur me një ngjarje jo nga ato që na ndodhin çdo ditë. Pasi...

Ndizen dritat e pemës në Pazarin e Ri/ Veliaj: Sigurohemi që në çdo lagje...

Tirana është e gjitha e zbukuruar me ngjyrat dhe dritat festive, aq të dashura në muajin dhjetor kur e gjithë bota feston Krishtindjet dhe...

Fat në punë dhe në dashuri, ja cilat shenja të horoskopit duhet të bëhen...

Dita e sotme do të jetë me fat për shumicën e shenjave të horoskopit, qoftë në aspektin profesional, por edhe atë personal. Dashuria dhe...