28.01.2023 08:55
Home Tags Pandemia

Tag: pandemia

..

Pse njerëzit kanë fantazi seksuale për gjërat që në fakt, nuk duan t’i bëjnë...

Fantazia seksuale është një imazh ose ide e diçkaje që ju ngjall emocion. Mund të jetë diçka që dëshironi të bëni, ose diçka që...

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme/ 4 rregulla të thjeshta kundër plakjes

Me kalimin e viteve, lëkura nis të humbasë freskinë e saj dhe të bëhet më e brishtë dhe më e prekshme nga faktorët e...

Kjo shenjë e horoskopit argëtohet më shumë kur është beqare!

Disa njerëz nuk kanë nevojë për partner për të qënë të lumtur apo të plotësuar. Si kjo shenja përshembull: •Luani Nëse zgjoheni duke u ndjerë si një...

Gjenden të vdekura dhe të hedhura në lumë dy vajza që strehoheshin te Qendra...

E rëndë në SHBA. 17 vjeçarja Sitlalli Avelar, dhe 15 vjeçarja Kamryn Meyers, u gjetën të vdekura nga një shëtitës mengjesi, një javë pasi...

Melisa Lleshi: Dua të adoptoj një fëmijë!

Nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Big Brother Vip Kosova” dhe Melisa ka shprehur sot dëshirë e saj për t’u bërë nënë.Ajo...

Befason Rudi Garcia: Ronaldo do të kthehet në Evropë

Trajneri i Al-Nassr, Rudi Garcia, beson se Cristiano Ronaldo do të vazhdojë të luajë në Evropë. Kujtojmë se një muaj më parë, Cristiano Ronaldo nënshkroi...

‘Hakmarrje’ e Britanisë? Nën hetim për protestën, emigrantit shqiptar i rrezikohet shtetësia angleze

Një shqiptar në Angli u vu nën hetim, nga Ministria e Punëve të brendshme angleze Home Office, për mënyrën e marrjes të shtetësisë britanike....

Ish-banorja e Big Brother VIP: Dua dikë të më shohë si Tea e sheh...

Zhaklin Lekatarit deklaroi për herë të parë publikisht se Tea mund të ketë një pëlqim për Luizin: “Tea do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara...

Dashuri dhe para! Shkurti është muaji i këtyre shenjave të horoskopit

Çdo muaj fsheh surpriza dhe ngjarje të këndshme dhe të pakëndshme për disa shenja të horoskopit dhe e njëjta gjë vlen edhe për shkurtin,...

“Parajsa” e nomadëve digjitalë! Shqipëria do ofrojë lehtësi për ata që punojnë online

Qeveria shqiptare parashikon përmes ‘agjendës digjitale’ që brenda vitit 2025 do të krijojë lehtësi për nomadët digjitalë duke e shndërruar Shqipërinë në një ndër...