31.03.2023 05:40
Home Tags Palmer

Tag: palmer

..

Biden thirrje Rusisë të lirojë gazetarin amerikan

Arrestimi i gazetarit amerikan të “Wall Street Journal” ka nxitur sërish tensionet mes SHBA-së dhe Rusisë. Evan Gershkovich u arrestua ditën e djeshme nga...

“Oj nanë pse nuk më bëre banane”/ Luizi nuk ndal ngacmimet ndaj Jorit, ja...

Batuta ka pasur mes Luizit dhe Jorit në shtëpinë e BBV, ku këngëtari ka ngacmuar modelen duke i vënë në pah linjat e saj...

Shqipëria vendi i përzgjedhur evropian i gjelbër i muajit

Krizat e klimës dhe natyrës i kanë futur vendet evropiane në një lloj të ri rivaliteti të shëndetshëm me njëra-tjetrën, sipas Euronews. Në garën për...

Çfarë kapën kamerat e policisë gjatë sulmit ndaj Top Channel? Anila Hoxha: Ka një...

Çfarë kapën kamerat e policisë gjatë sulmit ndaj Top Channel Gazetarja investigative Anlia Hoxha ka zbuluar detaje të reja në lidhje me hetimet për sulmin...

Gjiknuri në Cërrik: “PS mbështetje për zonat rurale, kemi treguar se dimë të mbajmë...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Damian Gjiknuri, bashkë me kandidatin e PS Andis Salla zhvilluan takime me banorë të disa njësive administrative në...

Kujt i përket ADN-ja e gjetur në makinën që u përdor për sulmin ndaj...

Gazetarja investigative Anlia Hoxha ka zbuluar detaje të reja në lidhje me hetimet për sulmin e kryer disa ditë më parë ndaj Top Channel. E...

Veliaj si shpresë dhe Këlliçi si “disaster”

Nga Fatos Tarifa Mbrëmë ndoqa në TV Klan bisedat e gazetarit Blendi Fevziu me kryetarin e Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe personin që konkurron...

Pse Berisha ka vendosur t’ia lërë partinë me testament Ilir Metës?

Nga Kreshnik Spahiu Natyrisht çdo burrë kur mbërrin në moshën 80 vjeç fillon të mendoj për familjen, fëmijët, pronat, pasurinë, bizneset, punëtorët, stafin se çdo...

Veliaj: “Në rr. ‘Myslym Shyri’ dhe në Astir, PS-ja mori më shumë vota në...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj shprehet se dyqanet në zonën e rr. ‘Myslym Shyri’ kanë pasur rritje të xhiros pas vendosjes së...

“Kam humbur babanë në det”, aktori i njohur i humorit rrëfen historinë e dhimbshme

Aktori i njohur i humorit, Elvis Pupa ka treguar se po afrohet ditëlindja e të atit të ndjerë dhe për këtë arsye ai ka...