04.06.2023 04:45
Home Tags Padi

Tag: Padi

..

Rama pritet nën tingujt e muzikës arbëreshe në San Benedetto Ullanos

Kryeministri Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës së tij në Kalabri, u prit në qytezën San Benedetto Ullanos, nën tigujt e muzikës...

Tre yje dalin në shitje, Bayern Munich një ‘minierë ari’

Bayern Munich u shpall kampion në Bundesligë për vitin e 11-të radhazi. Tanimë nën drejtimin e Tuchel, bavarezët do kërkojnë të afrojnë emra të...

Erdogan prezanton qeverinë e re të Turqisë, vetëm 2 prej ministrave aktualë mbeten në...

Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan ka njoftuar përbërjen e qeverisë së re ku ministritë e Mbrojtjes, të Punëve të Jashtme dhe të Ekonomisë...

Reali gjen pasuesin e Benzema, ja sa kushton transferimi

Karim Benzema ka marrë vendimin për t’u larguar nga Real Madrid dhe të transferohet në Arabinë Saudite ku do të përfitojë 100 milionë euro...

Ndoshta këto 7 gabime po ju pengojnë të gjeni shpirtin binjak

Ata që besojnë në dashuri e dinë, të gjesh një shpirt binjak është dëshira më e madhe e të gjithëve. Por çfarë tregon një...

Një lloj i ri lufte botërore

Retorika nuk e shmang përplasjen totale. Në betejën cfilitëse Ukraina do t’i ezaurojë e para forcat. Rusia është në kërkim të vetëvendosjes kombëtare të...

Horoskopi javor sipas Paolo Fox ( 5 – 11 Qershor 2023)

DASHI: Një javë mjaft e këndshme po nis për ju. Për sa i përket dashurisë dhe punës, situata do të jetë paksa e paqëndrueshme,...

Spektakli i muzikës elektronike mbledh të rinjtë nga e gjithë bota në Shëngjin! Festivali...

Ediconi i 4 i Festivalit Ndërkombëtar të Muzikes Elektronike UNUM ka mbledhur në Shëngjin mijëra të rinj shqiptarë e të huaj i janë bashkuar...

Ftesa në Kombëtare, Seferi e shpërblen me gol

Vorskla Poltava e mbylli 1-0 në avantazh pjesën e parë kundër Shakhtar Donetsk, sfidë e vlefshme për javën e 30-të në kampionatin e futbollit...

Kompanitë ajrore: Të gatshme të shmangim kaosin e vitit të kaluar në udhëtime

Kompanitë ajrore kanë thënë të dielën se i kanë bërë përgatitjet për të shmangur përsëritjen e kaosit të shkaktuar në udhëtime, vitin e kaluar. Megjithatë,...