31.03.2023 09:46
Home Tags Oppo

Tag: Oppo

..

“Çdo ditë bisedojmë për rikthimin, Barça klubi i jetës së Messit”

Te Barcelona ëndërrojnë rikthimin e Leo Messit, i cili pritet të mos rinovojë me PSG-në kontratën që i përfundon në verë. “Pleshti” do të...

Muaji i shenjtë i Ramazanit, Rama ndan pamje nga Berati

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur pamje nga Berati për të uruar besimtarët myslimanë me rastin e Muajit të Shenjtë të Ramazanit. Në foton e publikuar...

Pse ky vendim? Maestro e thotë hapur: Ky është banori që nuk dua ta...

Ish-banori i “Big Borther VIP”, Armaldo Kllogjeri ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij pas daljes nga shtëpia. I pyetur se cilin prej banorëve...

Berisha nxjerr ‘kartën’ e PPSH/ Kryekomunisti Marko Dajti kandidon për Bashkinë e Tiranës me...

Që kur pranoi të kandidonte për Bashkinë e Tiranës, për Partinë Demokratike, Roland Bejko u vu nën një sulm linçues nga grupimi i Berishës...

Abonetë falas për studentët, Bashkia e Tiranës jep lajmin e mirë: Kioskat do të...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që përdorin transportin publik në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nënvizon se për t’u ardhur në ndihmë...

Fati yt/ Horoskopi 1 prill 2023

Dashi Plutoni dhe Marsi do ua ndërlikojnë paksa punën në jetën tuaj në çift sot. Do debatoni me partnerin/en për disa detaje dhe kjo do...

Përse nuk po gëzon dot Berisha, nga dorëheqjet e rivalëve të PD?

Nga Mero Baze/ Berisha arriti t’i tërheqë dhe shantazhojë disa nga kandidatët e vendosur nga Enkelejd Alibeaj për kryetar bashkie, edhe ashtu të paktë në...

Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë...

Mospërfshirja e personazheve të njohur në historitë e krijuara brenda Big Brother VIP, ka qenë thuajse e pamundur. Politikanë, gazetarë, biznesmenë dhe analistë nuk...

Berisha asgjësoi PD-në, grupi i ‘qylit’ pa fuqi, demokratët ‘jetimë’

Nga Jakin Marena/ Partinë Demokratike nuk di nga ta ‘kapësh’, pasi është bërë copë copë dhe askush nuk i del për zot që të mbledhë...

Investimet në energji/ Rama: Pas parqeve fotovoltaike, nis puna në Skavicë por edhe me...

Shqipëria synon avancimin në prodhimin e energjisë elektrike përmes sistemeve fotovoltaike siç është edhe ndërtimi parkut “Blue 1” në Seman të Fierit një...