10.06.2023 01:21
Home Tags OKB

Tag: OKB

..

Të pathënat nga dasma madhështore! Elgiti nuk do ta mbajë unazën në gisht, ja...

Pas dasmës madhështore dhe kurorëzimit të dashurisë, Elgit Doda kas thënë se nuk do ta mbajë në gisht unazën e martesës, ndryshe nga bashkëshortja...

Lejoi të shfaqej filmi shqiptar, Serbia arreston drejtorin e Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc

Policia e Serbisë ka arrestuar në shtëpinë e tij në Nesalcë, Jetmir Ismailin, drejtor i Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc. Ai lejoi shfaqen e...

Zbulohet arsyeja kryesore që ju prish gjumin, e hiqni brenda 15 minutave

Nëse nuk keni fjetur mirë, më e sigurta është se dita juaj do të jetë paksa e çuditshme. Do të keni humor dhe oreks...

Ekspozimi i tepërt në diell gjatë verës, ja si mund t’i kuroni shenjat e...

Kur jeni të ekspozuar në diell për një kohë të gjatë, në fytyrë shfaqen njolla të errëta. Zakonisht, shenjat shfaqen në ballë, mollëza dhe...

Shpërthim në një fabrikë raketash në Turqi, humbin jetën 5 persona

Të paktën 5 punëtorë kanë vdekur nga një shpërthim në një fabrikë raketash dhe eksplozivësh në kryeqytetin e Turqisë, Ankara, sipas Ministrisë së Mbrojtjes...

“Do hash 10 vite burg” – Valbona, vajza që “tradhtoi” Edmond Haxhinë: Si më...

Vajza nga Lezha, Valbona D., u konsiderua nga Policia dhe Prokuroria e Lezhës si “dëshmitarja e penduar” për ngjarjen e rëndë më 19 prill...

Fansat i bëjnë pyetje të ndryshme për Kiarën, Luizi befason me përgjigjet

Luiz Ejlli është futur sot live në Instagram dhe sigurisht që nuk munguan pyetjet në lidhje me partneren e tij, Kiara Tito, e cila...

U arrestua për blerje votash për kandidatin e ‘BF’-së në Kavajë, 39-vjeçari u zbulua...

Përgjimet telefonike zbuluan 39-vjeçarin Klodian Kapedani, i arrestuar mbi dyshimet se blinte vota, pasditen e së premtes, teksa ishte duke lëvizur në këmbë në...

Selena Gomez flirton hapur me futbollistin: Hajde pra çfarë pret, jam beqare

Selena Gomez në vitet e fundit nuk linte shumë vend për shaka dhe humor. Mirëpo, sipërmarrësja e njohur duket se ka gjetur sërish ekuilibrin...

Ish-i dashuri e vrau dhe e murosi, momenti kur policia spanjolle thyen me çekiç...

Kjo është videoja e momentit kur punonjësit e policisë spanjolle kanë gjetur të fshehura në murin e një banese në Malaga, eshtrat që dyshohet...