27.01.2023 01:39
Home Tags OBSH

Tag: OBSH

..

“Ik me gjithë puthje, se dua hiç”, zihen keq Kiara dhe Luizi: Krenaria jote...

Kiara dhe Luizi janë zënë sot keq me njëri-tjetrin. Gjithçka nisi pas një bisede me Oltën, e cila këshilloi Kiarën që ta puthte Luizin...

Balla: Sali Berisha në hall të madh, i dha miliona euro oligarkut rus

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla foli këtë të enjte për Vizion Plus në lidhje me debatet e forta politike mes...

Për një lidhje më të fortë në çift, kini parasysh këto tri zakone të...

Për të mbajtur një lidhje të shëndetshme dhe të qëndrueshme është më e vështirë se sa për të krijuar një të tillë. Përpos dashurisë,...

“Janë vrarë 26 njerëz”/ Ngjela për Gërdecin: Ju tregoj se çfarë është bërë me...

Në një intervistë në media, avokat Spartak Ngjela u shpreh se për sa kohë kanë thërritur njerëz, duket se e ka marrë SPAK-u çështjen...

Kiara i jep fund me Luizin, këngëtari nis të qajë

Mesa duket romancës mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë së Big Brother i erdhi fundit. Shkak për këtë janë bërë konfliktet e vazhdueshme mes...

Fati juaj për nesër/Horoskopi ditor për nesër, e Premte 27 Janar 2023

Dashi Urani do ndikoje shume negativisht tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe mosmarrëveshjet dhe zënkat me partnerin do shtohen edhe me...

Shtëpia më e famshme në Shqipëri gjen paqe, Olta dhe Luizi ‘shtangin’ publikun me...

Ajo që është parë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP duket se i ka lënë të gjithë pafjalë. Ka qenë...

FOTO/ Pas deklaratave të Luizit, Butrint Imeri reagon menjëherë për Kiarën: A të merr...

Këngëtari Luiz Ejlli ka tash e sa kohë që flirton me moderatoren Kiara Tito brenda ambienteve të shtëpisë së Big Brother VIP Albania. Kjo...

Nën ndikimin e hënës së re, astrologia e njohur tregon si do mbyllet muaji...

Astrologia e njohur Krisanti ka bërë një përmbledhje të javës së fundit të Janarit, të cilën e quan një javë pozitive me hënën e...

‘Iki unë, mos çaj b****’. Një her s’ma ndjeve fjalën’/ Tensione të forta mes...

Sot ka qenë një ditë tensioni dhe debatesh në shtëpi mes Kiarës dhe Luizit. Luizi dhe Kiara kanë debatuar ditën e sotme me njëri-tjetrin, ku...