02.02.2023 03:53
Home Tags Obamacare

Tag: Obamacare

..

“Nuk do ta japim Kosovën”, përleshje mes deputetëve në Kuvendin e Serbisë

Deputetë të Kuvendit të Serbisë janë përleshur fizikisht gjatë seancës ku po diskutohet plani evropian lidhur me marrëdhëniet me Kosovën, ku ka qenë i...

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana. Bëhet fjalë për çështjen ku u arrestuan sekretari i përgjithshëm i...

Kiara e Luizi e ‘kurorëzuan martesën’ me puthje në buzë, vjen reagimi nga Butrinti!

Izolimi bën të vetën. Një pjesë e banorëve kanë treguar se po “humbin” idenë e realitetit dhe jetës jashtë, kanë harruar të harrojnë fjalët...

Xhepat plot me para, shenjat e Horoskopit më të suksesshme me financat

Prilli do të jetë një muaj plot surpriza! Është muaji i dytë i pranverës dhe të gjithë presim që ai të na mbushë jetën...

Dea dhe Amosi bëjnë plane për të ‘ndarë’ Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend...

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanë vendosur që të bëjnë një plan për lojën e tyre. Amosi i thotë Deas...

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet/Ja çmimet e reja

Bordi i Transparencës ka publikuar këtë të enjte vendimin e marrë në lidhje me tregtimin e karburanteve në vend. Çmimi i shitjes me pakicë...

E thonë shifrat dhe faktet, studimi i fundit: Gratë janë shofere më të mira...

Gratë për vite me radhë i janë nënshtruar vërejtjeve seksiste në lidhje me ngasjen e veturave, por hulumtimet e reja kanë vërtetuar se ato...

Puthja që “çmendi” shqiptarët: Shpërthejnë ofertat për çiftin Luiz-Kiara

Mesa duket dasma e mbrëmshme dhe puthja e shumëpritur e Kiarës dhe Luizit i ka emocionuar gjithë shqiptarët. Disa e kanë shpallur festë zyrtare, disa...

Do të habiteni, çfarë përfaqëson shkronja “i” në fjalën iPhone?!

Në vitin 1998, Steve Jobs prezantoi iMac, produktin e parë të Apple. Shkronja e vogël “i” përpara shumicës së produkteve të Apple është bërë...

Dani Alves në burg pas akuzave për përdhunim, Pumas kërkon 5 milionë euro

Mbrojtësi Dani Alves është në burg për më shumë se dy javë. Braziliani 39-vjeçar akuzohet për përdhunimin e një vajze 23-vjeçare në clubin Sutton...