29.01.2023 05:53
Home Tags Non grata

Tag: non grata

..

Donaldi “zhduket” nga rrjetet sociale, Bora tregon arsyen

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë...

Juventus nuk njeh turp, Monza e mund në Torino dhe e parakalon në renditje

Në "Allianz Stadium" në Torino, vendasit e Juventus humbën 0-2 me Monzën. Goli i parë i ndeshjes u shënua në minutën e 10-të nga...

220 oficerë sigurie në shkolla në të gjithë vendin për të mbrojtur fëmijët nga...

Xhesika Grëmi, është një nga 220 oficerët e sigurisë që veprojnë në shkollat e sistemit parauniversitar në Shqipëri. E caktuar pranë gjimnazit “Sami Frashëri”...

Aksidenti i frikshëm në New York, makina ndahet më dysh, humb jetën 23-vjeçarja shqiptare

Një 23-vjeçare nga Kosova raportohet se ka humbur jetën në një aksident trafiku në Nju Jork. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Beqir Sina,...

Si më 30 qershor 2019: S’hyj në zgjedhje me Ramën-kryeministër? Pra fajin se ka...

Nga Ylli Pata/ Vitet ikin si uji i përrenjve dhe liqeneve të kaskadës që mbysin çdo vit fshatrat e Nënshkodrës. Ndërsa Ana e Malit, Dajçi,...

Tradhtar, pa nder…, tifozët e Romës “sulmojnë” Zaniolon

Çështja Nicolo Zaniolo vijon të mbetet pezull në Romë . Pas deklaratave të rënda të Mourinhos edhe tifozët verdhekuq shfaqën hapur zemërimin e tyre...

‘Luizi nuk e pëlqen Kiarën, besoj se do afrohet me Tean’

Zhaklin Lekatari deklaroi për herë të parë publikisht se Tea mund të ketë një pëlqim për Luizin. Por, përpara kësaj, përdoruesit e mediave sociale e...

Makina e zezë e Berishës paska një numër tragjik nën një ngjyrë jeshile

Nga Frrok Çupi/ Daleni burra, daleni more! Ndaluni se pasha bukën ua ndezëm dritat e ua vumë buritë në veshë. U ndezën drita të kuqe makinash...

“Sherr doni, sherr bëj unë”/ Banorët flasin për Valbonën, Efi: Prisja të ishte më...

Një pjesë e banorëve komentuan sjelljen e Valbonës ndaj Armaldos në dhomën e gjumit. Efi tha se priste që Valbona të ishte më e përgatitur...

Milan Skriniar: Po, kam firmosur me PSG-në

Milan Skriniar (27 vjeç) ka gjetur akordin dhe ka firmosur një parakontratë me PSG-në. Mbrojtësi i Inter ka kontratë me zikaltërit edhe për gjashtë...