08.12.2022 10:31
Home Tags Nikola Jokić

Tag: Nikola Jokić

3 hapa si ta mbani shtëpinë të ngrohtë, pa rritur faturën e energjisë në...

Një elektriçist ka zbuluar tre hapat e thjeshtë që mund të ndërmerrni për ta mbajtur shtëpinë tuaj të ngrohtë dhe pa shpenzuar më shumë...

FOTOT/Rama në Azerbajxhan, takon presidentin Aliyev: E falenderova për dekretin për çelje të ambasadës...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Azerbajxhan ku ka takuar presidentin e këtij vendi Ilham Aliyev. ‘Me Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, për një bilanc të...

Irani kryen ekzekutimin e parë të një protestuesi për trazirat antiqeveritare

Pas vdekjes së 22-vjeçares Mahsa Amini, protestat në Iran nuk kanë të ndalur. Ditën e sotme, Irani ka bërë ekzekutimin e tij të parë...

Ambasada e SHBA mesazh për Ditën e Rinisë: Nderojmë guximin e atyre studentëve që...

Ambasada e SHBA ka dhënë një mesazh për 8 Dhjetorin, Ditën e Rinisë. Ambasada amerikane shprehet në mesazhin e saj se “ne nderojmë guximin...

Po hynte në motel me të dashurën, qytetari goditet qëllimisht me makinë nga një...

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kosovë, ku një çift është përplasur me makinë teksa po shkonin në një motel. Lajmin e...

Italia “lëkundet” nga 3 tërmete të njëpasnjëshme, sa ishte magnituda dhe ku ishte epiqendra

Ditën e sotme tre tërmete të njëpasnjëshme kanë “shkundur” Italinë. Lajmin e ka bërë të ditur Qendra Sizmologjike Mesdhetare, e cila thotë se epiqendra e...

Angela Merkel mbron vendimet e saj për energjinë ruse

Ish-kancelarja gjermane tha për gazetën Die Zeit se nuk pendohet për vendimet që ka marrë në lidhje me furnizimin me energji të Gjermanisë. Megjithatë,...

Burri merr me forcë gruan nga puna dhe e dhunon në lokal, kapet 33-vjeçari...

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka marre me forcë bashkëshorten e tij nga vendi i saj I punës, për ta...

Kjo është shenja më pa fat e Horoskopit në vitin 2023

Së shpejti po hyjmë në vitin 2023, i cili në aspektin astrologjik do të sjellë shumë ndryshime për të gjithë. Disa shenja, si Demi...

Goditet tre herë me thikë brenda zyrës së tij, lideri i opozitës turke: Sulm...

Autoritetet turke konfirmuan se të mërkurën, Ozturk Yilmaz, kreu i opozitës në Turqi, u sulmua me thikë në selinë e partisë së tij në...