08.12.2022 11:50
Home Tags NATO

Tag: NATO

A ishte Charles Manson produkti djallëzor i programeve sekrete të CIA-s?

Nga Emanuel Pietrobon Charles Manson, sinonim i të keqes që nga viti 1969, viti i masakrës së tmerrshme të CieloDrive, dhe ngjarjeve të pashlyeshme në...

Kjo është fjala më e kërkuar në “Google” për vitin 2022

Fjala “Wordle” mban vendin e parë si fjala më e kërkuar në Google në botë dhe SHBA për vitin 2022. Kërkimet u zbuluan nga gjiganti...

Trendi për dimër: Pallto ngjyrë të bardhë bore

Dukja monokromatike dimërore e bardhë lehtë arrihet me detaje të shkëlqyera argjendi të cilat janë neutrale dhe nuk do të prishin përshtypjen e palltos...

Sot ‘Dita e Rinisë’, Rudina Hajdari: Sa herë jam e demoralizuar, i rikthehem kësaj...

Ish-deputetja Rudina Hajdari ka uruar 8 dhjetorin, ‘Ditën e Rinisë’. Me një postim në rrjetet sociale, ish- deputetja shkruan se herë që ndihet e...

WhatsApp bën ndryshimin e madh për aplikacionin, ja cila është risia e fundit!

WhatsApp më në fund ka shtuar krijimin e avatarëve të personalizueshëm për përdoruesit e tij. Kjo do të thotë që tani mund të krijoni një...

Klitschko: Kievi kërcënohet nga një apokalips si në filmat e Hollivudit

Kryetari i Kievit, Vitali Klitschko gjatë një bisede për Sky News, ka thënë se në kryeqytetin ukrainas po i pret apokalipsi nëse vazhdojnë sulmet...

Kush tradhton më shumë, burrat apo gratë dhe kush do ta falë më lehtë...

Nuk ka asnjë justifikim për tradhtinë bashkëshortore, pavarësisht nëse është faji i burrave apo grave. Nëse vjen deri te pika që doje dikë tjetër, zgjidhja...

VIDEO/ Po tërbon rrjetin, Hakimi bën tifozët zikaltër të ëndërrojnë: Gjithmonë Forca Inter!

Maroku padiskutim është surpriza e madhe e Botërorit të Katarit deri më tani, teksa në fazën e 1/8-ve kanë eliminuar me penallti Spanjën, pasi...

“Politika nuk do jetë më kurrë si ajo e para 6 dhjetorit”, mesazhi i...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Flamur Noka, ka dhënë një mesazh të shkurtër por të fortë, teksa deklaroi se pas sulmit të Sali Berishës...

Armina Mevlani flet hapur për një fëmijë pas dasmës: Emrat i kam gjetur…

Moderatorja dhe blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh tashmë është në një romancë me Shkëlzen Berishën. Vetëm pak kohë...